2737
2739
عنوان

اتو مو یا برس حرارتی?

86 بازدید | 12 پست

سلام دوستان

من موهام یه خورده وزه بنظرتون اتو مو بگیرم خوبه یا برس حرارتی?

که همیشه بعده حموم صافشون کنم?

عضو تاپیک پرانرڗی 💪رکورد سلامتی 💪تاریخ شروع 17/2وزن 86             

هیچکدوم ... خیلی زیاد اسیب میزنن به مو بعد از یه مدت هم موهات میسوزه خورد خورد میریزه پایین 

«...من تمام تلاشم را کردم و تمام زبان های دنیا را یاد گرفتم اما چه کنم که هیچ کدام برای توصیف کردن تو کافی نبود ...✨🦋»

همیشه اتو بکشی سر سال کچل میشی حتی سشوار رو مدام نباید بزنی🗿 

برس حرارتی چرته گرفتم اصلا خوب نبود من گول خوردم شما گول تبلیغات رو نخور

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچکدوم ... خیلی زیاد اسیب میزنن به مو بعد از یه مدت هم موهات میسوزه خورد خورد میریزه پایین 

عه پس چیکار کنم

همیشه اتو بکشی سر سال کچل میشی حتی سشوار رو مدام نباید بزنی🗿  برس حرارتی چرته گرفتم اصلا خوب ...

ممنون از راهنماییت عزیزم

آخه اتو به ریشه نمیرسه یعنی باز بده

اگر موهات کوتاهه اتومو بگیر.من موهام تا شونه هامه برس گرفتم خیلی اذیتم میکنه

من از شونه هام بلدترن

2738
ممنون از راهنماییت عزیزم آخه اتو به ریشه نمیرسه یعنی باز بده

قربونت💕

از همون ساقه میشکنه و موخوره میزنه 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
عه پس چیکار کنم

موهاتو تو حمام ماسک بزن بعدش هم روغن ارگان و ماست بزن هم برای سلامت مو خوبه هم وز نمیشه موهات

«...من تمام تلاشم را کردم و تمام زبان های دنیا را یاد گرفتم اما چه کنم که هیچ کدام برای توصیف کردن تو کافی نبود ...✨🦋»
پس بیخیال  همون نرم کننده میزنم😁

بعد حمام هم سرم مو یا روغن آرگان بزن وزشو میگیره 

موهاتو تو حمام ماسک بزن بعدش هم روغن ارگان و ماست بزن هم برای سلامت مو خوبه هم وز نمیشه موهات

ممنون گلم