2733
2734
عنوان

دلیل رفتار های این پسر چیه؟!

114 بازدید | 11 پست

سلام دوستان 

چند وقتی هست که با یه پسر در ارتباطم ( به اصرار خودش بود) 

اخلاق و رفتارش خیلی باهام خوب هست اما نمیدونم چرا کم پیام میده 

دلیل این رفتارش رو نمیفهمم یکبار هم بهش گفتم که چرا احوالم رو نمیپرسی ایشون گفتن میخوام مزاحمتون نشم 

اما وقتی من پیام میدم سریع جواب میده و گرم برخورد میکنه 

به نظرتون دلیل این رفتارش چیه؟ 

اینم بگم من ۲۲ سالم هست و ایشون ۳۰ ( خواستم بگم بچه نیست) 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
اگر پیشنهاد ایشون رابطه احساسی بوده دو بار در هفته خیلی کمه یعنی مشتاق ادامه دادن رابطه نیست

راستش من الان نمیدونم دوستیم معمولی هست یا نه چونکه اوایل خودش گفت که به عنوان دوست معمولی با هم هستیم 

اما بعد از چند ماه بهم ابراز علاقه کرد 

الان هم کم پیام میده 

نمیدونم چجوریه 

راستش من الان نمیدونم دوستیم معمولی هست یا نه چونکه اوایل خودش گفت که به عنوان دوست معمولی با هم هست ...

حواسش به این رابطه نیست عزیزم

رفتار پسر ها خیلی خیلی مشخصه 

وقتی سراغی ازت نمیگیرن یعنی دلشون باهات نیست

حالا یا دلش و حواسش جای دیگست یا بود و نبود این رابطه براش فرقی نمیکنه

معماری رشته و کارمه. فامیلیم نیست💚سعی میکنم همسر و مادر کاملی باشم باوجود شاغل بودن.
حواسش به این رابطه نیست عزیزم رفتار پسر ها خیلی خیلی مشخصه  وقتی سراغی ازت نمیگیرن یعنی دلشون ...

بله متاسفانه 

حالا به نظر شما اگر دوباره پیام داد من جوابش رو بدم؟ 

یا اصلا به روش بیارم که چرا اینجوری رفتار میکنه یا نه؟ 

بله متاسفانه  حالا به نظر شما اگر دوباره پیام داد من جوابش رو بدم؟  یا اصلا به روش بیارم ...

آره حتما 

بدون عصبانیت و دلخوری ، بهشون میگی که این رابطه از استانداردهای من خیلی دوره و حتما برای شما هم سودی نداره  و بهتره که تمام شه

معماری رشته و کارمه. فامیلیم نیست💚سعی میکنم همسر و مادر کاملی باشم باوجود شاغل بودن.