2733
2739

مشکلاتی مثه عفونت، کیست، تنبلی تخمدان و... 

راهِ سنتی و گیاهی ای رو رفتید که نتیجه داده باشه؟ 

میشه بگید ماهم استفاده کنیم 

ممنون🙏🏻

باوجود این مشکلات تونستید باردار بشید؟ بعد از چندماه اقدام؟ 

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

گیاه ۵ انگشتی برای پاکسازی رحم 

چند روز قبل موعد بخورین رحم پاکسازی بشه خون ریزی هم بیاد میکنه 

دمنوش نعنا برای پلی کیستک ها عالیه 

و دمنوش رازیانه هفته ای یکبار زیاده روی نکنید

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
دقیق بگو مشکلت چیه

عفونت متاسفانه 

طبق اخرین سونوگرافی یدونه کیست ساده هم دارم ولی ازمایش هورمونم کاملا نرمال بود

البته دوهفته دیگه دوباره میرم سونوگرافی برای چکاپ 

الانم اقدام نیستم ولی خیلی میترسم که این عفونت و کیست مانع بارداری بشه

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
2740

دوستان من ترشحات غیر عادی (البت از نظر خودم) ندارم سوزش یا خارش هم همینطور فقط معذرت میخام ترشحاتم بو میده اونم برا الان نیستا الان خیلی وقته که اینطورم بنظرتون عفونته؟ ممکنه باردارم برا بچه مشکل بشه؟

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
این برای بارداری

ممنونم، یه سوال شما زایمانتون طبیعی بود یا سزارین؟ 

راه های سنتی اصلا سمتش هم نرفتم ولی با دارو و ورزش و رژیم تنبلی تخمدان رو شکست دادم و بچه دار شدم🥰

میشه بگی چه ورزشی و چه رژیمی رعایت کردید و بعداز چندوقت اقدام باردار شدید؟ 

عفونت متاسفانه  طبق اخرین سونوگرافی یدونه کیست ساده هم دارم ولی ازمایش هورمونم کاملا نرمال بود ...

خودتو با عنبر نسا دود بده. دمنوش گل پنیرک و ختمی و پونه حتما دم کن بخور

میشه بگی چه ورزشی و چه رژیمی رعایت کردید و بعداز چندوقت اقدام باردار شدید؟ 

مواد قندی حذف کامل

ارد سفید حذف

میوه و سبزیجات 

مصرف آب رو بیشتر کردم

و باشگا ایروبیک

مواد قندی حذف کامل ارد سفید حذف میوه و سبزیجات  مصرف آب رو بیشتر کردم و باشگا ایروبیک

قند مصنوعی یا قندطبیعی روهم کامل حذف کردید؟ 

ارد سفید براچی؟ 

2706