2733
2734

روز هفتم  اونجا که میگه یه موقعیت منفی در زندگی انتخاب کن که به شدت دنبال تغییرش هستی

و ۱۰مورد که در وضعیت منفی به خاطرشان سپاس گزار فهرست کنید 

یعنی چی؟مثال بزنید برام

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من کتاب قانون جذبش رو دارم تموم میکنم چند صفحه مونده فقط کتاب مربوط به هواپونوپونو رو هم نصفشو خوندم اما به نظرم هنوز آمادگی خوندنشو ندارم چون آدم وقتی همچین کتاب رو میخونه باید با تمام وجودش اماده شنیدن و یاد گرفتن باشه و بخاد که تحول ایجاد شه کتاب معجزه شکرگذاریش رو هنوز نخوندم گفتم اونو بزارم آخر سر اول ترغیب شم به خوندن بعد وسوسه شم برم تو کارش😁

اما به نظرم این چیزی که میگه مثلا اینکه اگه از اخلاق بد شوهرت ناراضی هستی حتما یه چیزای خوبی هم داره مثلا اینکه خیلی هواتو داره همیشه خرید های خونه رو انجام میده سرکار می‌ره نون حلال میاره رو سفره برای آرامش تو تلاش می‌کنه بدن سالم و سلامتی داره سوپرایزت می‌کنه برات گل میاره وقتایی که حالت گرفته هست مثل پروانه دورت می‌چرخه اینا نکات مثبتش هستن من حدس میزنم منظورش همینه حالا ببینیم دوستان نی نی سایت چی میگن

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
من کتاب قانون جذبش رو دارم تموم میکنم چند صفحه مونده فقط کتاب مربوط به هواپونوپونو رو هم نصفشو خوندم ...

خیلی کتاب خوبی من واقعا حس حال مثبت ازش گرفتم 

تا قبل از اون منفی باف بودم و همیشه تا ظهر شاید خواب بودم و صبحانه نمیخوردم

ولی الان خدارو شکر صبح بیدار میشم نماز میخونم 

صبحانه میخورم شکر گزاری میکنم 

و مطمعنم معجزات خیلی زیادی وارد زندگیم میشه چون خداوند تو قرآن هم گفته شکر نعمت کنید که باعث فراوانی نعمت میشه

خیلی کتاب خوبی من واقعا حس حال مثبت ازش گرفتم  تا قبل از اون منفی باف بودم و همیشه تا ظهر شاید ...

اره دقیقا اصلا شکر گذاری پیش خدا ثواب زیادی هم داره اگه خواستی چند تا کانال تو ایتا بهت معرفی میکنم از این جور چیزا داره و بدرد میخوره و حالا که علاقه داری مثل من بهت توصیه میکنم کلا هر کتابی دیدی که اسم راندابرن روش هست رو بگیر بخون کتاب هاش عالیه من متاسفانه کلی کار دارم دانشگاه میرم درس میخونم عقدم دم عروسیمه و خیلی چیزای دیگه وقت نمیکنم آنچنان بشینم بخونم این کتاب هارو اما هردفعه که یکم وقت اضافه اومد میشینم دو صفحه میخونم ازش خصوصا وقت هایی که تو دانشگاه بیکار میشم یا منتظر میمونم کسی بیاد دنبالم 

خود من هم از تو ایتا با این کتاب ها آشنا شدم و به طور اتفاقی وقتی که رفته بودم مشهد تو راه آهن اسم راندابرن تو چشمم خورد و سه تا از کتاب هاشو اونجا پیدا کردم و دارم میخونمشون پر از حس خوب هستن پارسال تو شرایط بدی بود خونمون پر از انرژی منفی بود و بی دلیل با هم دعوا میکردیم من با مامانم بابام با داداشم داداشم با من مامانم با من بابام با مامانم داداشم با بابام و متاسفانه اصلا هیچ کدوممون خوشحال نبودیم من قانون جذب رو به کار بستم و خونمون پر از انرژی مثبت شد به طوری که واقعا خانوادم هم حسش میکردن اصلا دوست داشتی فقط بشینی تو این خونه و دعوا های بی دلیلمون هم تموم شد و جاش لبخند و شادی اومد تو خونه حتی تو وضع مالی بد و یه جوری شد که مثلا وقتی مامانم نق میزد من میمومدم جوابش رو بدم خود به خود هیچی تو ذهنم نمی اومد برا جواب دادن و دهنم خود به خود بسته میشد و فقط لبخند میزدم و البته اینو درون خودم احساس کردم مطمنم بقیه اعضای خانواده هم همین حس رو داشتن که من داشتم 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
اره دقیقا اصلا شکر گذاری پیش خدا ثواب زیادی هم داره اگه خواستی چند تا کانال تو ایتا بهت معرفی میکنم ...

عزیززززم خداروشکر 

اره خودمم دانشجو هستم خیلی وقت کتابشو گرفته بودم ولی الان شروع کردم این و تموم کنم کتاب های بعدیشو میگیرم مرسی از پیشنهادت 

دوس دارم چند دور این کتاب و بخونم 😁

2738
عزیززززم خداروشکر  اره خودمم دانشجو هستم خیلی وقت کتابشو گرفته بودم ولی الان شروع کردم این و ت ...

دانشجوی مرتبط با این چیزا هستی ؟منم دانشجو ام کار خوبی می‌کنی بعضی کتاب هارو باید خرید و تا ابد نگه داشت تو خونه و چندین بار مطالعشون کرد مثل کتاب های راندابرن و معجزه شکرگذاری  چون به نظرم تو این کتاب ها با هربار خوندن یه چیز جدید ازش یاد میگیری و یادگرفتنی هاش هیچ وقت تمومی ندارن اما بعضی کتاب ها ارزش نداره بخریشون مثل کتاب های رمان که با یک بار خوندن تموم میشه

2706