2733
2739
باید از مدرسها و هنرجوهای همون رشته بپرسی  درامد و هزینه هاش چالش هاش سختیهای جذب مشتری هرلا ...

سلام عزیزم ممنون از پاسخگوییتون ،راستش هیچکس یه جواب درست نمیده برای همین سر درگمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ممنون از پاسخگوییتون ،راستش هیچکس یه جواب درست نمیده برای همین سر درگمم

عزیزم متاسفانه ادمهای کاملا صادق خیلی کم هستن

اون کساییکه کلاس برگزار میکنند رو ازشون بپرس ک مثلا برای لاین کراتین و احیا هزینه اموزش چقدره، هزینه وسایل و ابزار کار چقدره، هزینه مواد اولیه برای هرفرد چقدره

و حتما هم بگید حداقل هزینه رو نمیخوام، هزینه متوسط کار یا حداقل تا حداکثر هزینه همه اینهارو میخوام

چون بعضی از استادا برای جذب هنرجو ی اعداد غیر واقعی از هزینه ها میگن(خیلی کم)، ازونطرف اعداد غیرواقعی درامد رو میگن(خیلی زیاد) و هنرجو هم فکر میکنه چ خبره 

ولی وقتی وارد کار میشی کلی هزینه های جانبی اصافه میشه ک از تصورت میره بالاتر

بعد توی تلگرام یا اینستا گروههای بچه های کراتین و رنگ مو رو سرچ کن اونجا هنرجوها هستن و با مشکلات مسیرشون اشنا میشی ک مدل گرفتن چقدر سخته یا اسونه، کار تو سالن بداشون چطوره، توقعات سالندارا چیه، جذب مشتری براشون چ چالشیه و... 

من برای لاین رنگ از ی نفر سوال پرسیدم، چندین ویس دادن بهم توی تلگرام

خودشون مدرسن

کانال و گروه هم دارن توی تلگرام و اینستا

اگر میخوای ایدیتونو بدید توی تلگرام برات بفرستم ویسهاشو

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤
2728
عزیزم متاسفانه ادمهای کاملا صادق خیلی کم هستن اون کساییکه کلاس برگزار میکنند رو ازشون بپرس ک مثل ...

خیلی ممنونم بله حق باشماست من که زنگ زدم از مدرس بپرسم کدوم بهتره گفت هر دو یکی هستن میتونی کراتین رو یاد بگیری بدعد بری سراغ رنگ هم 

خیلی ممنونم بله حق باشماست من که زنگ زدم از مدرس بپرسم کدوم بهتره گفت هر دو یکی هستن میتونی کراتین ر ...

خواهش میکنم

هردو مکمل همن درکل

موفق باشید💚

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤