2733
2739
عنوان

شوهرن خیلییییی پسرمیخاست ولی بچه مون دختر شد

| مشاهده متن کامل بحث + 5546 بازدید | 219 پست
 دکترم گفت ۲تا دختر داری ریسک قبول نکن و ای وی اف کن. گفتم عوارص ی طرف هزینه ی طرف شاید اصلا نگ ...

اره ممکنه اصلا توی سرنوشت یکی پسر نباشه دور از حون شما و همگی همسایمون بعد از کلی دوا درمون و دعا پسردار شد الان روزی هزار مرتبه آرزوی مرگش از خدا میکنه

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رحم رو قلیایی میکردم اما دختر باردار شدم. خدا باید بخواد . تمام

گلم بجز قلیایی کردن رحم موقع اقدامم باید ارضا بشن خانم ها

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
نه من خودم پسر زام کاری نکردم ولی میگن طبعت گرم باشه پسر میشه

تعین جنسیت با مرده

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2742
این حرفاچیه حتماهمتون یکی دوتاداریدفکرمی کنیدپسرزاهستید...اگه هرکدوم۶یا۷تاداشتید بعد....

اره جاری منم دوتاپسر داره میگه من پسر زاهستم هرچی بیارم پسر میشه دیگه نمیارم دلش دخترمیخواد

2740
الان اگر یکی میگفت بچه دومم دختر بشه شوهرم خودشو میکشه قطعا هزارتا فحش نثارش می‌شد کلا ایرانی های ب ...

😅😅اره واقعا...شوهر من دیوانه وار عاشق دختره ولی از اونجایی که بدنشو میشناسم بشدت گرمه احتمال بالا میدم اصلا نتونه دختر بسازه همش ترشی و ماست میخوره ک سرد بشه....قشنگ رک میگه من دخترمو بیشتر تحویل میگیرم پسرت مال خودت😑

با اسی بودم ریپ نزن

خواسم ب اطلاعاتت اضافه کنم مسخره نکنن چته عجب آدمی هستی 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

حالا چرا گیر دادید به اون خانمه که گفت پسر زا هستم نگفت که دختر بده ... منظورش این بود بدون رژیم پسردار شده... چه اشکالی داده الان کسی که دختر داره یا دختر میخواداشکال نداره ولی کسی که پسر میخواد میشه پشت کوهی... همه مجازن هر جور دوست دارن فکر کنن. . .ما چرا خودمونو عذاب بدیم

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
😅😅اره واقعا...شوهر من دیوانه وار عاشق دختره ولی از اونجایی که بدنشو میشناسم بشدت گرمه احتمال بالا ...

شوهر شما به بلوغ فکری نرسیده برای پدر شدن متاسفانه

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
2706