2737
2734
بیشتر شب ها استرسی میشم میرم توی حیاط یا از پنجره نگاه به اسمون میکنم با خدا حرف میزنم و گریه میکنم ...

دقیقاااا حرف زدن باخدا و گریه خیلی آرامش میده

خدا خیلی دوستداره بنده ها بهش پناه ببرن

حالم را نپرس...از من تا حال خوب مسافت زیادیست
یه نخ کاپتان بلک...آدامس ..یکم گریه ..یه هوای تازه حالمو خوب میکنه

سیگار رو نیستم ،کلا به بوشم حساسیت دارم ،نکش دندوناتو هم خراب میکنه ،گریه و‌هوای تازه عالیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غذاهای تند و شکلات  و چیپس و سوسیس و کالباس و غذاهای فراوری شده هم نخور چون هونا باعث استرس میش ...

نمیدونستم اتفاقا زیاد میخورم شاید اینم دلیلشه ،چیا باعث عصبانیت میشع ؟ 

2742

صلوات میفرستم آرومم میکنه

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
سرم نبض میزنه عرق میکنم دستام میلرزه نفسم یکم میگیره فکم قفل میشه و من واقعا نمیدونم چیکار کنم 🗿

پس شدت استرست بالاست ،باید راه حل پیدا کنی ،استرس خیلی آسیب میزنه به بدن ،منم تپش قلب میگیرم

2740
ببین بستگی به خودت داره چقد اعتماد به نفس داری که به خودت انرژی مثبت بدی اروم شی خیلیا با هیچ کاری ا ...

مرسی گلم درست میگی ،ولی نفس عمیق آرومترم میکنه و البته بغل مامانم یا دوستام 😄🫂که یکی بگه از پسش برمیای

یعنی میری تو دل ترسات در حقیقت ،فک کنم بهترین راهش همینه

بعد از ناراحتیم 

متوجه میشم که غصه خوردن فایده نداره ، باید حل بشه

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
من قدم میزنم الان که بچه پاگیرم کرده تو خونه اونقدر میرم و میام کف پام درد میگیره ولی ارامش عجیبی به ...

ای جان ،آره منم قبلا اینجوری بودم ،تند تند راه رفتن ولی آروم میشی ؟ من بیشتر عصبانی میشم چون انگار فشار خون رو‌میبره بالا 

بیشتر شب ها استرسی میشم میرم توی حیاط یا از پنجره نگاه به اسمون میکنم با خدا حرف میزنم و گریه میکنم ...

با خدا حرف زدن محشره خدایی ،خیلی اوقاتم زود جواب میگیری

2706