2737
2734
عنوان

تاحالا تو نگاه اول شده از کسی خوشتون بیاد بعد نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 19 پست
یخ بار رفته بودم دیت بعد وقتب تو نگاه اول نگام کرد تو چشاش برق رو دیدم یه ذوقی کرد اصلا ... بعد از ...

😂😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

خواهر شوهرم را اولین بار که دیدم به نظرم زیبا بود ولی الان..... 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو عزیزم

مرسی ازت گلم.من دقیقا از یه آقایی خوشم اومد که به نظرم موجه و باشخصیت بود.من اولینبار اینشون رو توی کلاسی دیدم که خودم نماینده ی اون کلاس بودم و کارای کلاس رو انجام میدادم.تا اینکه دیروز داشتم اطلاع رسانی استاد رو میکردم دقیقا این آقا بعد پیامم گفتش که کسی جزوه ی فلان درس رو داره؟و اینم بگم که این اقا هیچ پیام یا ری اکشنی قبلش به پیامهای توی گروه نشون نمیداد.منم با اینکه اون درس رو پاس کرده بودم جزوه ام رو براشون فرستادم و گفتم که من این درس رو پاس کردم اما جزوه اش رو دارم هنوز.بعد این آقا ویس فرستاد و توی ویس اسم کوچیکم خیلی کشیده رو با پیشوند خانم گفت و تشکر کرد بعد گفت اره من این درس سخته فرام نمیفهممش و چندبار افتادم و اینها،من هم براشون اخلاق استاد رو توضیح دادم که لابد به این دلایل افتادین بعد توی این فاصله توی گروه اطلاع رسانیم یک پیام درباره درس گذاشتم که فوری لایک کرد بعد دوباره ویس فرستاد توی ویسش خندید و گفت اره دقیقا استادش حساسه و فلان واسه همین هی میوفتم ولی ایشالله با جزوه ی شما قبول میشم و این چیزا.بعد من هم گفتم دقیقا خصلت استاد اینطوریه ولی خیلی استاد خوبیه و براش ارزوی موفقیت کردم اما دیگه سین نزد پیاممو🫠

شما چه برداشتی میکنی؟

حس بدی دارم🥲

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡
2731
مرسی ازت گلم.من دقیقا از یه آقایی خوشم اومد که به نظرم موجه و باشخصیت بود.من اولینبار اینشون رو توی ...

برداشتن اینه که حرفی برای زدن نداره جزوه رو گرفته تموم شده کارش باهات خب