2737
2739
عنوان

خواستگار

108 بازدید | 9 پست

من خواستگارزیاد داشتم تا الان که ۳۰ سالمه اکثرشون با این که موقعیت های خوبی داشتن ولی از نظر قیافه به دلم نشنستن فقط یکی دونفر بودن که به دلم بودن که اونا نخواستن واقعا نمیدونم چرا این جوریه الان یه خواستگار دارم عکسشو دیدم ولی خوشم نیومده 

از رو عکس قضاوت نکن

منم یه نفر عکسشو دیدم خوشم نیومد ولی وقتی دیدم و صحبت کردیم شیفته ش شدم واقعا

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علی رغم اینکه مادرم مخالف بود که شش الی هفت ماه سال خونه نیست اما به خاطر چهره ش ردش کردم 

باید به دل بشینه مهم نیست از نظر بقیه زشت هست یا زیبا مهم این هست که خودت دوست داشته باشی ظاهرش رو 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2728
2740
اینجوری که میگن ازدواج با قاضی و وکیل سخته واقعا همین شکلیه؟ 

از چه نظر !؟ 

من از نظر اخلاقی ، از همسرم خیلی راضی هستم که این موضوع  بیشتر از صنف شغلی به تربیت شون مربوطه 

یعنی تربیت افراد خیلی توی رفتار اونها تاثیر داره و ربطی به شغل شون نداره

از نظر محدودیت های شغلی هم من باهاش کنار اومدم 

به هرحال قضاوت یکی از فرایند های مهم دادرسی توی هر کشوره و قضات باید محافظ و نگهبان داشته باشند 

راننده داشته باشند و رفت و آمدشون حساب کتاب بیشتری داره ، اما خب من از شرایط راضی هستم چون اینا فقط مراقبت های لازم هستند و الزاما مشکل و تهدیدی  در کار نیست 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics )