2737
2739

مثلا روز قبل ببرم بخوابونم به حساب؟ یا همون دوازدهم صبح برم؟ چک مال همون بانک هست، 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بذار سر حساب کی حال داره اول صبح بره بانک 

مرسی، منم نظر خودم همین بود دهم یازدهم برم، منتها راستش اولین باره میخوام وصول کنم مبلغشم بالاست گفتم نکنه روز موعد برم یکی زرنگتر از من حساب یارو رو خالی کنه😂

2728

عزیزم بنظر شما کسی ک بچه داره و خیانت دیده جداشه بچه هاش اسیب نمیبینن

تو تاپیک زده بودین جداشو اگ میتونین حرفی بزنین

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
عزیزم بنظر شما کسی ک بچه داره و خیانت دیده جداشه بچه هاش اسیب نمیبینن تو تاپیک زده بودین جداشو اگ م ...

عزیزم متوجه منظورتون نشدم ولی من نظرم اینه که خیانت بخصوص در نوع خیلی شدیدش بهتره به جدایی ختم بشه چون آرامش به اون زندگی بر نمیگرده هرگز

عزیزم متوجه منظورتون نشدم ولی من نظرم اینه که خیانت بخصوص در نوع خیلی شدیدش بهتره به جدایی ختم بشه چ ...

میگم تو پربازدیدا نوشته بودین جدا شو

کسی هس شوهرش خیانت میکنه ادعای عاشقیشم میشه2 تا بچدارن مرده همه جوره محدودش کرده حتی نمیذاره ارایشگاه بره زنش کلا اذیته وخودش اونجور

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
2740

مرده ب زنش میگه عاشقتم ولی خیانت میکنه

ببخش مزاحم شدم

میگم تو پربازدیدا نوشته بودین جدا شو کسی هس شوهرش خیانت میکنه ادعای عاشقیشم میشه2 تا بچدارن مرده هم ...

بنظرتون راهی جز جدایی هم مونده ؟!!! محدودیت تا این حد، خیانت ،… 😔

مرده ب زنش میگه عاشقتم ولی خیانت میکنه ببخش مزاحم شدم

دروغ میگه خوب، تابلوعه، مردایی که ادعای عاشقی  میکنن ولی در عمل خیانت میکنن در واقع میخوان خانوم رو گول بزنه که شک‌نکنه بهش

بنظرتون راهی جز جدایی هم مونده ؟!!! محدودیت تا این حد، خیانت ،… 😔

بخاطر بچه هاش مونده گلم خیلی سختم میگیره بهش یه گوشی خوبم براش نمیخره😢

نظرشما بخاطر بچه هاش اشتباهه بمونه

دروغ میگه خوب، تابلوعه، مردایی که ادعای عاشقی  میکنن ولی در عمل خیانت میکنن در واقع میخوان خانو ...

یعنی زنه بره بهتره برا بچه هاش

بخاطر بچه هاش مونده گلم خیلی سختم میگیره بهش یه گوشی خوبم براش نمیخره😢

ببین عزیزم من خودم سه ساله شوهرمو کنار گذاشتم و خودم و پسرمو از دست بی مهری و بی توجهی هاش نجات دادم، طلاق نمیده ولی برام مهم نیست همین که در آرامشم با پسرم برام کافیه، تازه بحث خیانت نبود و اعتیاد به قرص عوضش کرده بود، هر چند بعدا فهمیدم خیانت هم کرده گاهی!!!

2706