2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من مواد میزنم نمک فلفل زردچوبه فلفل دلمه پیاز فراوون زعفران غلیظ ماست چکیده دو قاشق روغن حساااابی همش میزنم سه الی چهار ساعت بمونه مزه دار بشه طعم بهشت میده واسه منم بفرست بیاد😂😂😂

تو مواد بخوابون. پیاز ماست سس مایونز یه کم سس کچاپ نمک فلفل ادویه فلفل دلمه اگه داری زعفران بعد از پیازا جدا کن بذار ت. تابه با شعله کم بپزه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
بزار توی مواد زعفرون فراوان آبلیمو پیاز ادویه جات  من توی فر میزارم سرخ و کرده و عالی میشه

ی بار گذاشتم تو توستر ب گند کشید همه جاش شد بر روغن

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2740
من مواد میزنم نمک فلفل زردچوبه فلفل دلمه پیاز فراوون زعفران غلیظ ماست چکیده دو قاشق روغن حساااابی هم ...

چشم😂♥

من همیشه تو سس جوجه مباب میخوابوندم بعد تو فر کباب میکردم الان خونمونو عوض مردیم اینجا نه فر دارم نه منقل موندم چیکارشون کنم منم عادت دارم هروقت مرغ میگیرم بال و کتفشو جدا بسته بندی کنم 

مواد بزن بذار ته تابه روغنش کن روش برنج دم بده عاااالی میشه

چ جالب امتحانش میکنم

من همیشه تو سس جوجه مباب میخوابوندم بعد تو فر کباب میکردم الان خونمونو عوض مردیم اینجا نه فر دارم نه ...

اره منم جدا بسته میکنم 

الان یک کیلو کتف و بال و گردن دارم نمیدوتم چجور درست کنم برا ناهار 😂

2706