2737
2734
جو جامعه وکلا واقعا چ برا من و چ برا دوستام و همه شنیدم ک خیلی مهمه این قضیه برا پسرا  خودمم چ ...

درون مایه بشریت گرفتن ارتباط،برقراری رابطه و رفع نیاز جنسی که یک نیازغریزی بحساب میاد هست که دردین و برنامه ما این کار باازدواج وتشکیل خانواده هست ولی در فرهنگ غرب این نگرش کلا متفاوت هست

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چی نگرفتم 😂ن برا همه میگم پولدار بی پول

میگم چرا پسری ک پول و ماشین نداره کنسله  این به اون در 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2742
والا برا من کنسل نیستا🤣😂😑

اینطوری میگی فردا با یکی بری تو رابطه بفهمی چیزی نداره دو تا تیکه از دوستات بشنوی کنسلش میکنی

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
درون مایه بشریت گرفتن ارتباط،برقراری رابطه و رفع نیاز جنسی که یک نیازغریزی بحساب میاد هست که دردین و ...

بدیم یعنی،؟😂😑عاقا ی عدد اومدن اینارو بد عادت کردن

2740

و درضمن هیچ رابطه جنسی به اجبار نیست  و نیاز هر دو طرفه  و وقتی یکی با یکی س ‌ ک س میکنه بنی خودش خواسته و وقتیم پاکه و کاری نکرده ینی نخواسته 

من ۱ ساله با دوست پسرم دوست بودم ۵ ماه اول  دو بار پیشنهاد داد قبول نکردم چون واقعا هیچ حسی بهش نداشتم اولا

با گذشت ۵ ماه وقتی دیدم دوسش دارم خود ب خود دلم میخاست باهاش باشم  واقعا عاشق شدم و همش دوس داشتم دستش تو دستم باشه بغلش باشم  دستش رو تنم باشه حس خوبی میگرفتم میدونی بعد ک پیشنهاد داد بعد ۵ ماه با ناز و گوز😂 بعد ۱ ساعت قبول کردم و  خواست خودم بود‌میگم ک دوست داشتم این کارو باهاش انجام بدم هیچ اجباری برام نبود وقتیم ک میگفتم ن میگفت باشه عزیزم هرجور ک تو راحتی 

2706