2733
2734

واقعا حس میکنم چشم زخم و انرژی منفی وجود داره اولا اعتقادی نداشتم ولی انگار بعضیا انرژیشون ننفیه و ب چشمشون میاد ی چیزایی 

ی بار بابام ماشین دم دستیشو برده بود با خودش سفر من ماشینش ک بهتره برداشتم رفتم دنبال دوستم ک بریم بیرون بعد هی گفت ماشین جدیدتون مبارک منم گفتم جدید نی ولی خیلی بیرون نمیارم ایندفعه چون اون نبود برداشتم بعدچند باری حرف ماشینو پیش کشید من همون لحظه یه حسی گفت کاش نمی اوردم فرداش بابام تو راه تصادف بدی کرد در حدی ک ماشین جمع شد فروختیم 

چند وقت پیش اومد خونمون هی گفت چ اتدامت خوب شده وای چ خوشگل شدی ب غش افتادم اب قندو اینا سرپاشدم یکم بعد گفت مامانت چ جونی داره این همه راه میره تا باشگاه همت داره بعد هی میگفت مامانم دروز تو راه باشگاه تصادف کرد😭 تمام بدنش کبود شده کلا هم اینجوریه ک ب رو میگه ن ب قصد بد بگه ها ولی مثلا هر چی ب چشش بیاد میگ ک خونتون فلانه این چ خوبه عه خوش ب حالتون و از این سبکا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خیر  ربطی نداره شما حساس شدی هر وقت حساس شدی تو دلت یه ماشاالله ی لاحوه یی اسفندی چیزی

خودمم میگم حساس شدم ولی دیگ بار چندم بود همه چی خوب بود یهو بعد حرف این ی اتفاقی می افتاد راجب همون موضوع دقیقا همون لحظه ن با فاصله 

2728

چشم زخم انقد موثره که یکی از ائمه گویا امام صادق گفته اگر قبرستون رو بشکافی نیمی از مرده ها به خاطر چشم زخم این زیرن. منم یه فامیل درجه یک دارم تا میومد خونمون یه اتفاق بد میوفتاد. اولا رابطه مو باهاش کم کردم. دوما وقتی قرار بود بیاد یه مقدار اسپند به نیت هممون روش آیه الکرسی میخوندم و میگفتم دفع چشم زخم فلانی شه کنار میذاشتم بعد وقتی میرفتت دودش می کردم. و یه صدقه ام قبل اومدنش میذاشتم کنار. خدا روشکر دیگه انرژی منفیش نمیگیرتمون

خودمم میگم حساس شدم ولی دیگ بار چندم بود همه چی خوب بود یهو بعد حرف این ی اتفاقی می افتاد راجب همون ...

نمیدونم منم گاهی اعتقاد دارم و گاهی از دست خودم کلافه میشم که تو قرن بیستم به این چیزا اعتقاد دارم

برای احتیاط اگر چیزی گفت بگو آره ماشاالله مامانم اراده داره و …

یا یع لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم بخون

چشم زخم انقد موثره که یکی از ائمه گویا امام صادق گفته اگر قبرستون رو بشکافی نیمی از مرده ها به خاطر ...

کلا حرفاش انقدر بهم حس بد میداد و نگرانی و ترس وجدمو میگرفت تارفت شروع کردم دعا و صدقه اینا ولی خب باز خدا رحم کرد بهمون ب کبودی ختم شد اتفاقی نیفتاد 

دوسته فامیل هم نی خیلیم دوسش دارم اما بخاطر این حسا ک میگیرم و جون خانوادم میخوام رابطمو کم کنم 

کلا حرفاش انقدر بهم حس بد میداد و نگرانی و ترس وجدمو میگرفت تارفت شروع کردم دعا و صدقه اینا ولی خب ب ...

خدارو شکر که به همین چیزا ختم شده. اما کمی کمتر حالا توی خونه تون رفت و آمد کنه بهتره. و اینکه قبل از دیدنش صرقه بذار نه بعد‌ چون مغناطیس نگاهشون همون لحظه کار میکنه بعدش دعا بی اثره‌‌. قبلش اون دو مورد رو که گفتم رعایت کن

2740
نه خیر  ربطی نداره شما حساس شدی هر وقت حساس شدی تو دلت یه ماشاالله ی لاحوه یی اسفندی چیزی

عزیزم حساسیت نیست واقعیه. اصلا سوره کافرون برای همین نازل شده که وقتی پیامبر قران میخونده خدا گفته کفار چنان نگاهت میکردن و تعحب می کردن که میخواستن دیوانه شی. بعد هم کافرون رو نازل کرده و اصلا چهار قل برای رفع چشم زخمه همه میگن بخونید تا در امان باشید

نمیدونم منم گاهی اعتقاد دارم و گاهی از دست خودم کلافه میشم که تو قرن بیستم به این چیزا اعتقاد دارم ...

قرن بیست یا بیست نه. مگه قران عوض میشه. یه چیزایی به گذشتن سال و پیشرفت جامعه نیست. واقعا وجود داره. مثل سحر و جادو که در قران هم بهشون اشاره شده