2737
2739
عنوان

خیلی میترسم ماه قبل یه اقدامی برای بارداری داشتیم ولی نشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 36 پست
😍یعنی چی ۱۰ وعده یعنی ۱۰ ماه؟

فقط بهم بگو ۱۰ وعده یعنی چه مدت

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نهایت ده ماه دیگه شاید دی ماه که برجه ده هست شایدم دهم یکی از ماههای زودتر

مممنونم عزیزم خدا خیرت بده 

جز اینستا راه ارتباطی دیگ نداری

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2728
چرا قبلش باید چکاپ بدیم؟

یه پاپ اسمیر برای بیمارهای مقاربتی

یه آزمایش خون که کم خونی نداشته باسی، تیروئید نرمال باشه وگرنه بارداری اتفاق نمیوفته، اگرم بشه متاسفانه جنین رشد نمیکنه

یه آزمایش ادرار برای کنترل عفونت

بررسی فشار خون و قند خون که هر دوتا برای بارداری بی نهایت خطرناکن و حتما باید قبل اقدام کنترل بشن

یه سونو برای بررسی ساختار رحم و وضعیت تخمدان و لوله هاش

تیتر آنتی بادی که مطمئن بشن واکسیناسیونتون کامله

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

تایم باروری از دهم تو بیستم سیکله ،یعنی ۳روز بهد اتمام پریودی که میشه روز دهم به صورت یک شب در میان افدام کنین تا روز بیستم ،اینو دکتر بهم گفت منم ماا اول سیکلم بهم ریخت ماه ووم باردار شدم