2737
2739

مستاجر پدرشوهرمه طبقه بالامونه امسال بزور و با دعوا نشسته بی وجدان هرکار کردیم بلند نشد یه قرون هم نداد بی حد و اندازه کثیف و شلخته هستن اول طبقه ما بودن ما اومدیم اینجا رفتن طبقه بالا خونه مون آشغال دونی بود همه جا بیش از حد کثیف کل خونه و سابیدیم آنقدر این تازه عروس لجن بود خونه زندگیش.بهش چیزیم میگیم بهش برمیخوره میاد دعوا . رو پله های جلو خونشون خداشاهده 6/7تا مشما آشغال آنقدر می‌ذاره آنقدر می‌ذاره تا میبینی بعد یه هفته بوش خفه کرد همرو می‌بره میندازه سطل آشغال ...

الان رفته بالا سرویس اینه توالت پایینو و داشته برده بالا بهش گفتم وردار بیار هر واحد وسایل خودشه من اونو لازم دارم گفت آره اتفاقا خریدم یکی اصلا ازون استفاده نمیکنم میارم الان سه روز گذشته سه بار بهش پیام دادم انگار نه انگار هنوز نیاورده...

با این آدم چندش چکار کنم؟گفتم امروز ،بچه خودم کوچیکه دختر جاریم 12سالشه بفرستم بره در خونش بگیره؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
مگه قرارداد نداره اگر اذیت هستین قراردادشون تموم شد بگید تخلیه کنن

چرا همینو میگم دگ بلند نشد ماهم مستاجر بودیم تاریخمون تموم شده بود بیجا بودیم هی گفتیم بلند شو نشد دگ پدرشوهرم برا اینکه ما رو هوا نمونیم گفت پاشو برو طبقه بالا پسرم آلاخون بالاخونه خیلی بد اند خیلی 

حکم تخلیه بگیرید نهایت یه ماه درگیرید ولی بعدش اعصاب و روان راحت 

والا ما صاحبخونمون کرایه زیاد کرد موقع قولنامه نوشتن باز کم کرد کلی شرمنده اش شدیم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱