2737
2739
عنوان

ب کسی چ ربطی داره اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1419 بازدید | 134 پست
نه عزیزم شما اشتباهی اومدی  من مادرشوهرم برام  غنیمته

نه گل نگا کن اینجا داره از کادرشوهرش درد و دل میکنه

سواله تاپیک این نیست که چقدر مادرشوهر خود را دوست داری

که هی تند تند کامنته بی ربط میزاری

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گل نگا کن اینجا داره از کادرشوهرش درد و دل میکنه سواله تاپیک این نیست که چقدر مادرشوهر خود را دو ...

🤣🤣🤣🤣🤣

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
مامانم بابام زنگ زدن باهام دعوا چرا جواب نمیدی اومده اینجا کلی گریه کرده گفته میرم شکایت میکنم به پس ...

یا خداااااااا

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2728
جوابشو بدی میزنه زیر گریه و جیغ و داد مگه من چی گفتم من برای خوبی خودت میگم من زحمت کشیدم شوهرت بزرگ ...

وعععععع

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
سیم ایفون رو دربیار گوشی هات هم سایلنت یابگو فردا داریم بیرون شهر

زنگ همسایه رو میزنه

واویلا اگه بگیم بیرونیم ....

مامانم بابام زنگ زدن باهام دعوا چرا جواب نمیدی اومده اینجا کلی گریه کرده گفته میرم شکایت میکنم به پس ...

یا خدوده خدا شکایتتتتت

خب بعدش؟

شوهرت چی گفت؟

2740
بابا ول کنید این کاربرو😂خیلی دارید منطقی باهاش بحث میکنید،متوجه نشدید کلا ملنگه؟!🤦معلوم نیس چی میگ ...

اینم اینجوری خوشه

یا خداااااااا

ایییییینقدر این بلا سر من آورد که من روانی شدم الان چندین مرتبه بیمارستان اعصاب و روان بستری شدم بعد ی چیزم میگفت شوهرم جوابش میداد میگفت ربطی نداره یا دخالت نکن شروع میکرد به گریه و نفرین که پسرم اینجوری نبوده تو یادش میدی

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
🤣🤣🤣🤣🤣

مغزم دود کرد والا

حس میکنم فیکه ادم واقعا نمیاد این تاپیک این مدل چیزارو بگه

نه گل نگا کن اینجا داره از کادرشوهرش درد و دل میکنه سواله تاپیک این نیست که چقدر مادرشوهر خود را دو ...

من چون مادرشوهرمو دوسش دارم خاستم اینجا براش سنگ تموم بزارم گلم انشالله ک همه مادرشوهرا خوب باشن برا عروساشون

ایییییینقدر این بلا سر من آورد که من روانی شدم الان چندین مرتبه بیمارستان اعصاب و روان بستری شدم بعد ...

ای خدا لعنتش کنه

باهاش قطع رابطه میکردی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
ایییییینقدر این بلا سر من آورد که من روانی شدم الان چندین مرتبه بیمارستان اعصاب و روان بستری شدم بعد ...

الهی بستری هم شدی،

الان خوبع اوضات؟

یا خدوده خدا شکایتتتتت خب بعدش؟ شوهرت چی گفت؟

شوهرمم زنگ زد باهاش دعوا کرد گفت خودم گفتم سایلنت کنه من میرم سرکار همش بخوابه یا جواب تورو نده چرا دخالت میکنی اذیتش میکنی دوباره رفته پیش مامانم گریه زاری بیا ببین چی یاد پسرم میده پسر من اینجوری نبود پیش خالم مادربزرگم همسایه هرکی رسیده گفته

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2706