2733
2734

ازدواج کردم راضیم ولی 

میخام برم کارای مهاجرتمو بکنم 

میخام تنها باشم یه جای ک هیچکی منو نشناسه

همسرم خوبه ولی میگم ازدواج همین بود 

دارم سخت کار میکنم 

حواسم به همه هست جز خودم 

حواس هیچکی بهم نیست 

درکت میکنم و اینکه بچه نداری خیلی کمک کننده س امیدوارم موفق بشی ولی حس میکنم بعد از مهاجرتم احتمالا میگی همین بود ؟ میدونی ماها هنوز هدف زندگیمون پیدا نکردیم‌حس‌میکنیم‌اگر این کارو‌بکنم چی‌میشه اگر به این هدف برسم خوشحال میشم ولی وقتی میرسی به مقصد احساس پوچی میاد سراغت حداقل من اینم 

همه همینیم گل من و همه جای دنیا همینه 

همه مون تو یه تنهایی عجیب گیر افتادیم و منتظریم کسی بیاد و حواسش بهمون باشه ....در حالی ک هیچکس حواسش ب کسی نیست 

و ب طرز احمقانه ای ما هنوز منتظریم کسی حالمونو خوب کنه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

یاد اون خانم افتادم که گفت دختر خونه بودم 

تنها بودم رفتم هم خونه شدم با همسرم چند سال 

بعد دوباره گفتم تنهایی بیشتر میچسبه..جدا شدم 

مهاجرت کردم ..چند سال اول خوب بود ولی دیدم آدم احتیاج داره به کسی کنارش باشه ...خلاصه تنهایی هم قشنگ نیس

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
خیلی تحت فشارم هیچکی درکم نمیکنه

نباید از کسی انتظار درک داشته باشی 

اولویت اول و آخرت فقط خوشی خودت باشه 

همه .هممممه ب وقتش بهت ثابت میکنن خیلی بی وفا و مزخرفن و در انتها فقط خودت میمونی برای خودت

2738
یه جورایی زندگی تکراری شده شاید چون همه چی خوبه ناشکرم

نه ما فکر میکنیم تکراریه .قدیمیا هیچ‌مقصدی .هیچ مهاجرتی و حتی مسافرتی نداشتن .ولی از هر روزشون استفاده میکردن و اصلا ب آخرش فکر نمی‌کردن ....ماها متاسفانه همش ب فکر فردا و فردا هاییم و امروزمون رو از دست میدیم

از این کشور برم  یه جای هیچکی منو شناسه

عزیزم افسردگی داری  اول برو دنبال درمان بعد مهاجرت بیشتر میشه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706