2733
2734
عنوان

اگه برین مهمونی و میزبان ازتون بپرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 1592 بازدید | 50 پست
😂😂😂 دوباره اینجا هم میگم: از مهمون نمیپرسم ولی اگه پرسیدم به سلیقه ی اون درست میکنم چون زشته.&nbs ...

اگه دوتا غذای مشابه بود آره منم ناراحت میشدم ولی کباب و خورشت ،معلومه مهمون رودرواسی کرده 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشکر میکنم دیگه

تو دلم میگم تو که نمیخواستی چیزی که من گفتم رو بپزی، پس چرا پرسیدی!!!!

البته کلا ما نظرسنجی نمیکنیم....

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2728
یه سوال ...چه چیزی باعث میشه مردا خسیس شن برا زنشون ،و دوم اینکه ب مرد بی محلی کنی جواب میده یا مردا ...

خساست مثل یه بیماری میمونه یکی داره یکی نداره ربطی هم به همسر یا خانواده طرف نداره مریضه دیگه مریضی خساست

بی محلی اصلا کار درستی نیست  هیچ زن وشوهری نباید بهم بی محلی کنن چون به طرف مقابلت این حس القا میشه که براش مهم نیستی ودوست نداری وخود به خود فاصله عاطفی ایجاد میشه

😂😂😂 دوباره اینجا هم میگم: از مهمون نمیپرسم ولی اگه پرسیدم به سلیقه ی اون درست میکنم چون زشته.&nbs ...

بروش میاری ناراحتیتو؟ 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
2738

در جواب میگفتم فرقی نمیکنه که بعدش ناراحت نشم..میزبان باید قبل اینکه شما برسی غذا رو آماده کنه مگر اینکه چند روز بمونی

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز *اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز *قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان *سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز

مردا کباب دوس دارن خب.

من قیمه دلم میخواس زن داداشم گف درست میکنم.رفتیم خونشون بهمون فسنجون داد

خوشمزه بود.

اما بازم من قیمه دوس داشتم.یاداوری کردم دفعه دیگه حتما قیمه بده

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
آخه وقتی بهش توجه میکنم احساس میکنم خیلی خودشو میگیره و پررو میشه ...

یه جوری باید توجه کنی که نشون بدی دفعه دیگه نوبت اون هست .

گاهی به شوخی بگو‌ جامون عوض شده تو باید ناز منو بکشی.

حتی به شوخی بگو‌ نوبت توست که بیای طرف من .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706