2733
2739

من ۳۳ سالگی ازدواج کردم. همسرم از لحاظ اخلاقی خیلی خوبه‌ خونوادشم کاری ندارن اصلا.

کارمنده و یه زندگی متوسط داریم

اما شهرمون ۵۰ دقیقه باهم فاصله داره و این منو اذیت میکنه

با اینکه اخرهفته ها میریم خونه مامانم اما بازم میگم ایکاش توی یه شهر بودیم و برای ازدواجم عجله کردم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اتفاقا سر بزنگاه ازدواج کردی عجله نبوده

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2738
ما تو تهرانیم و فاصلم تا مامانم یک‌ساعته ۲۴ سالگی ازدواج‌کردم و احساس میکنم دیر کردم دوس داشتم زود ...

بهترین سن بوده 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

وااا چ عجله ای خب سنتم میرفت دگ ..خب عزیزم ادم نمیتونه همیشه پیش پدرمادربمونه سخته اما باید زندگی کرد..من ۲۰ ازدواج کردم وخیلی راضیم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

۵۰ دیقه ام راهه اخه طرف تا شهر خودش ۱۲ ساعت فاصله داره😂

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706