2733
2739
عنوان

بچه ی دو ساله شدیدا سرکش

70 بازدید | 14 پست

خانوما من دوران بارداری وحشتناکی داشتم سرهمین بچه ام از بدو تولد به شدت اذیت کنه. خوابش درست نیست، ناآرومه. مدام گریه میکنه و عصبیه. الان پسرم دو سالشه. دیگه سرکشی و بی ادبیش به حدی رسیده که دیگه نمیتونم تحملش کنم. مدام جیغ میزنه. چیزی بخواد و بدستش نیاره شده نیم ساعت مداااااوم جیغ میزنه و گریه میکنه. هیچ چیزی هم فایده نداره. نه دعوا، نه تنبیه. بهم گفتن خیلی جدی بگو نه و قاطع باش ولی نه بزنش نه دعواش کن و بگو چون جیغ میزنی نمیفهمم چی میگی ولی اصلاااا فایده نداره.

اصلا با بچه های همسن با خودش کنار نمیاد و میزنتشون. پیش هیچکس هم اصلا خجالت نمیکشه و خونه ی هرکس میریم، غریبه و آشنا، به هرچی دلش میخواد دست میزنه و بداخلاقی میکنه.

به خدا منزوی و عصبی شدم. هیچکجا نمیتونم برم. همش میگم آینده ی این بچه چی میشه. هرروز آرزوی مرگ میکنم

دوران حاملگی‌ خیلی تاثیر داره اما دیگه تمام شده محیط خونه رو شاد و آرام کنید و با مهربانی با فرزند رفتار کنید در صورت جیغ و فریاد و بقول خودت سرکشی بغلش کن تا آرام بشه بهترین مسکن بغل مادر و لبخند مادر است درمان  زمان بر هست اما نتیجه‌ی مطلوبی داره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوران حاملگی‌ خیلی تاثیر داره اما دیگه تمام شده محیط خونه رو شاد و آرام کنید و با مهربانی با فرزند ر ...

به خدا همین بغل کردنه نه تنها تاثیر نداره، بدتر لوسش کرده. سر همه چی گریه زاری میکنه. ما و بچه های کوچیک رو‌میزنه و کسی بهش چپ نگاه کنه دو ساعت گریه میکنه. دست و صورت باباشو انقدر گاز گرفته و انقدر ما رو زده که انگار از جنگ برگشتیم

2742

من پسرم میبردم پیش روانشناس میگفت به اعضای کار بد که انجام میده بهش بگو مثلا دوسالش دودقیقه  باید روی مبل بنشینی ساکت با کسی حرف نزنه میگفت یا دودقیقه  میندازی تواتاق ‌حق بیرون اومدن نداره این بدترین تنبیهبود براشون حالا شما هم امتحان کن  براساس سنش دقیقه‌ها بیشتر میشه

عزیزم ببر روانپزشک ممکنه بیش فعالی یا کمبود هرمون داشته باشه ونیاز به در مان

کلا بچه ای که حرف نمی زنه وبقیه رو کتک می زنه نیاز به بررسی داره

بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
من پسرم میبردم پیش روانشناس میگفت به اعضای کار بد که انجام میده بهش بگو مثلا دوسالش دودقیقه &nb ...

ای وای به خدا همین صبح انقدر جیغ زد انداختمش تو اتاق.به قدری جیییغ زد و گریه کرد که مادرشوهرم که همسایه اس زنگ زد که بچه رو داری میزنی اینطوری میکنه؟ بعد اصلا از اون مدل بچه ها نیست بگی بشین فلان جا حق نداری حرف بزنی یا بازی کنی. به حرف هیییچکس گوش نمیده

2740
عزیزم ببر روانپزشک ممکنه بیش فعالی یا کمبود هرمون داشته باشه ونیاز به در مان کلا بچه ای که حرف نمی ...

اتفاقا حرف میزنه. از بک تا ده میشماره. هرچیزی که به ذهنش میاد رو میگه و به شدت پرحرفه. پیش روانشناس هم بردمش سه ماه پیش. گفت بیش فعالی رو چون حرف میزنه و تو بازی با وسایل تمرکز میکنه الان نمیتونیم درموردش قطعی نظر بدیم و از ۴ سالگی به بعد میشه نتیجه گرفت.

یکم عرق بهار نارنج بهش بده ارامبخشه خیلی هم بهش پیله نکن بچه دوساله بکن نکن نمیفهمه هر چی ازادتر باشه بعدا بچه بهتری میشه سی دی وفایل تربیت کودک دکتر هلاکویی رو گوش بده تو تلگرام ونت هست راحت می تونی دانلود کنی

میگه بچه تا هفت سال باید ازاد ازاد باشه تا وقتی به خودش ودیگران اسیب نزنه

زیاد بهش گیر نده سرشو گرم کن ببر پارک  اسباب بازی هرچی بیشتر دعوا وتنبیهش کنی بدتر میشه واقعا بچه دو ساله درکی از تربیت وامر ونهی ما نداره خودتم فکر کنم استرسی هستی یکم بی خیال باش دوست من 

بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود

سلام .ببخشید اومدم اینجا تا نظرم برات بزارم.

حتما سی دی هلاکویی گوش کن

واقعا اون خانومی که بالا بهتون این پیشنهاد و داد خیلی پیشنهاد خوبی داد.

کتاب والدین نگران کودکان لجباز و کتاب لطفا پدر و مادر خوبی باشید هم بخون

خیلی کمکت میکنه آروم بشی.

عزیزم از بچه دوساله  انتظار نداشته باش هرچی میگی کوش کنه 

تو این سن بهترین کار اینه خونه رو امن کنی تا مجبور نباشی بهش بکن و نکن بگی

2706