2737
2734

سلام من دوساله ازدواج کردم و دوسال هم تو عقد بودم.

از همون اوایل عقد مادرشوهرم مدام به من دستور میداد بیا ظرف بشور بیا غذا درست کن بیا چایی بریز و این بین دلخوری ایجاد کرد 

دوم اینکه تو روابط من و شوهرم مدام میومد وسط و هرجا می رفتیم تماس می گرقت و...

پارسال عید هم رفته بودیم شهرستان خونه پدرمادرم یک هفته اونجا بودیم وقتی برگشتیم مادرشوهرم گریه و جنگ و بحث راه انداخت که چرا رفتید یک هفته موندید و به پسرش می گفت تو دیگه اون طرفی شدی و...

هر سری اومدم با مادرشوهرم صحبت کنم شوهرم مدام میگه سکوت کن بگذر چیزی نگو 

والا بخدا دیگه دارم افسرده میشم.

مادرشوهرم یک ماهی هست عروس جدید گرفته و دیشب برای اولین بار شام با جاریم خونه مادرشوهرم بودیم.جاریم اصلا سمت شستن ظرفا که نرفت و اومد مثل مهمان نشست مادرشوهرم اصلا بهش نمیگه بیا ظرف بشور و...خیلی هم احترام میکنن بهش‌

منم نرفتم بشورم تو جمع کردن سفره کمک کردم و اومدم نشستم بنظرتون باید رفتارم چطور باشه 

من ناراحت شدم از این نوع رفتارها.

من و شوهرم خونه خانوادم شهرستانه میریم مادرشوهرم چندبار زنگ میزنه که کی میایید و...

دیگه واقعا خسته شدم و دوس دارم به روشون بیارم و بگم اذیت شدم‌

شوهرم مدام میگه سکوت کن هیچی نگو 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چیزی نگو رفتارت نشون می ده چقد ازش حساب می بری.دیگه ظرف نشور و خونه ش کاری نکن اگه گفتن چرا بگو کمرم درده یا دکتر گفته سرپا وای نستا.خونه مادرتم برو هرچی گفت یا زنگ زد جواب نده این بهترین بی محلیه

2742
حق با شوهرته هیچی نگو کار خودتو کن وقتی میاد با هم میرین میمونین  نهایت زنگ ب تو زد جواب نده

اخه هرچی دوست داره به ما می‌گه و پیش خودش فکر نمی کنه که اینا ناراحت میشن 

من اگه بودم جنجال راه مینداختم و میگفتم بهشون 

یبار رفتم خونه بابام میخواستم شب بمونم مادرشوهرم به شوهرم گفت فردا ناهار بیاید خونمون واسه همبن شوهرم نذاشت شب بمونم خونه بابام

سر همبن دعوامون شد به مادرشوهرم گفتم تو باعث شدی دعوامون شد انقد شلوغش کردم دیگه الان زنگ نمیزنه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2738

شوهرت باید حرف بزنه نه شما

خصوصا وقتی ژنگ میزنه به شوهرت ....

در این مورد کلمه ای حرف بزنی خودت رو خراب کردی.

بعد یادت باشه خوشبختی،که شوهرت طرف شماست دزک میکنه و به خاطر یه کلمه حرف مادرش پیش،خانواده ات رفتن رو کنسل نمیکنه 

اگه اینبار در حضور عروس دیگه به شما دستور داد شوهرت باید بعدش بگه بهش نه جلو جمع

و البته کلا وقتی آدم جایی مهمون هست کار درست نشستن نیست در یه حدی کمک کردن هست 

اخه هرچی دوست داره به ما می‌گه و پیش خودش فکر نمی کنه که اینا ناراحت میشن 

وقتی داره زر زر میفرماید از کنارش پاشو اهمیت نده یا بکو وای مادر چرا این قد خودتو و مارو اذیت میکنی تروخدا صحنه رو ترک کن یعنی هم حرفت هم وجودت بی اهمیته کم زر بزن

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2706