2737
2734

سلام

خانما ایا میشه کسی که با ای وی اف باردار شده طبیعی زایمان کنه?

ما انقدر برای ای وی اف هزینه کردیم دیگه بودجمون به بیمارستان خصوصی نمیرسه. بیمارستان دولتی هم که فقط طبیعی زایمان میکنن و سزارین به این راحتی قبول نمیکنن. نظرتون چیه?

ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
من تاحالا ندیدم ولی به آی وی افی ها نامه ی سز میدن  فک کنم بتونی بری بیمارستان دولتی هر مرکز ...

یعنی از کجا نامه بگیرم?

ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
الان بارداری؟ چند ماهته؟ دکترت بهت نامه میده دیگه کجا ivf کردی

تو ماه دومم هنوز. خب برم به دکترم بگم من نمیخوام بیام بیمارستان خصوصی زایمان کنم قبول نمیکنه. میگه باید بری سزارین شی. 

دکترم اخلاق نداره!

پس به خودش بگو  ماه آخر نامه ی سزارین بهت میده خودش تو چه بیمارستانایی زایمان میکنه

بیمارستان ابان

2740

حالا شما تازه دوماهته گلم بزار انشااله تا هفت ماه اينده پول زايمانت هم جور ميشه خدا بزرگه بچه داده هزينه بدنيا اومدنش هم ميده نگران نباش ازالان 

شما وقتي با اين روش باردارشدي چه جوري ميخواي ريسك طبيعي رو داشته باشي با دكترت صحبت كن البته الان نه بزار ماه هفت وهشت بگو ميخوام برم بيمارستان دولتي واينكه يه نامه بهت بده كه شما بارداري ازطريق ivf بوده خود بيمارستان شما رو سز ميكنه مطمئن باش ولي ميخواي بازم تحقيق كن ازاون بيمارستاني كه ميخواي بري واسه زايمان بهتره

حالا شما تازه دوماهته گلم بزار انشااله تا هفت ماه اينده پول زايمانت هم جور ميشه خدا بزرگه بچه داده هزينه بدنيا اومدنش هم ميده نگران نباش ازالان 

شما وقتي با اين روش باردارشدي چه جوري ميخواي ريسك طبيعي رو داشته باشي با دكترت صحبت كن البته الان نه بزار ماه هفت وهشت بگو ميخوام برم بيمارستان دولتي واينكه يه نامه بهت بده كه شما بارداري ازطريق ivf بوده خود بيمارستان شما رو سز ميكنه مطمئن باش ولي ميخواي بازم تحقيق كن ازاون بيمارستاني كه ميخواي بري واسه زايمان بهتره

آبان دولتی نیس؟ آخه نمیشه که اینجوری خیلی هزینه ش زیاد میشه

نه خصوصیه

2706