2737
2734
عنوان

میخوام بزنم به سیم اخر😂

106 بازدید | 9 پست

بچه خیلی خسته شدم باور کنید نمیدونم من حساسم یا اونا خیلی پرو هستن 

زندگیم شده دستشویی عمومی هرکی میاد به مقدار لازم میرینه توش و مارو دعوا میندازه میره 

یبار خواهرشوهر زر میزنه 

یبار برادرشوهر دستور میده 

یبار پدرشوهر میاد ۲ سال میشه خونم انگار خودش خونه زندگی نداره 

و  شیطان بزرگ مادرشوهر که از راه دور هر ۵ دیقه یبار امار میگیره و خدا نکنه بدونه هزارتومن داریم هرجوری شده میبره اون به درک تو خوراکی خریدنمون نظر میده 

و در اخر دستیار شیطان شوهرم که همه چیزمون رو کرده به اسم شیطان و فقط حرف اونو گوش میکنه من زیاد سیاست ندارم ولی مادرش چشماشم در بیاری پیش شوهرم چیزی نمیگه که شوهرم نگه مادرم بدت رو گفته 

ولی خدا نکنه من اسم مادرش رد بیارم فقط💥

حالا میخوام بزنم سیم اخر هرکی برا زندگیم تصیم گرفت حرف زد دخالت کرد فقط بهش رک میگم زندگی ما خودمون میدونیم چیکار کنیم تا خفه بشن برا همیشه ۷ سال گذشته هی میگم خانواده اش هست فقط اینجا درد دل میکنم خدا شاهده همه تاپیک هام شده اونا واقعا ۹۹درصد مشکلات زندگیم اوناست

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
توام سیاست داشته باش مستقیم چیزی نگو 

همین مشکلم اینه هرکاری میکنم سیاست بلد نیستم مادرمم فوت شده کسی نیست یاد بده گیج شدم دیگه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سعی کن هر کاری هر حرفی هم میزنی در اوج ارامش و با ادب باشه وگرنه مشکلات جدیدی برات ایجاد خواهد شد

و اینکه اگر همسرت رو بتونی مجاب کنی ناخوداگاه کل خانواده تغییر میکنه

پس اولین قدم با همسرت در اوج ارامش حرف بزن و قانعش کن مشکلاتت ریشه کن میشه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
2742
سعی کن هر کاری هر حرفی هم میزنی در اوج ارامش و با ادب باشه وگرنه مشکلات جدیدی برات ایجاد خواهد شد و ...

میشه یاد بدی مثلا بهش چی بگم چیکار کنم دقیقا 

همین مشکلم اینه هرکاری میکنم سیاست بلد نیستم مادرمم فوت شده کسی نیست یاد بده گیج شدم دیگه

خدا بیامرزه مادرت رو خواهر

ببین عزیزم سیاست یعنی من خودم رو آدم خوبه نشون بدم در ظاهر جوری رفتار کنم همه بگن به به عجب زن خوب و خانومیه ولی تو دلت میتونی متنفر باشی ولی تو الان بیای جلو همه گارد بگیری با زبون تلخ حرف بزنی خودت رو از چشم همه می‌ندازی دیگه ام راه برگشتی نیست تا میتونی احترام بزار حتی اگه مادر شوهرت بده واسه اینکه عزیز شوهرت و بقیه بشی زرنگ باش خودتو جا کن زمان می‌بره ولی بعد چند سال تو میشی عزیز دل همه

2740
میشه یاد بدی مثلا بهش چی بگم چیکار کنم دقیقا 

بدون جبهه گیری در مورد خانواده همسرت باهاش حرف بزن توی حرفات فقط از خودتون بگو مثلا

بگو ما باید زندگیمون رو بسازیم فلان چیز رو بخریم من دوست دارم ...... از این افعال استفاده کن نه اینکه جملاتی که بالا گفتید رو به همسرتون بگید باید سعی کنید خیلی مودبانه و در ارامش صحبت کنید و در زمانیکه همسرتون اماده شنیدن هست مثلا خسته نیست یا لحظه ای که با هم خوب هستید بگید

همسرتون قانع بشه ناخوداگاه خودش جلوی دخالتای خانواده رو میگیره و شما حتی فقط با یه نکاه میتونید به همسرتون بفهمونید که راضی نیستید و اون چون قانع شده خودش وارد عمل میشه

ولی اگه دیدید همسرتون قانع نمیشه همونجا بحث رو ادامه ندید چون ارزش ارامش شما بیشتره

یه چیزم بگم بعضی وقتا رفتار ماهم در رفتار فرد مقابل تاثیر داره مثلا 

خود من همسرم هر روز میرفت به خانوده سر میزد و کلا وقتشو با اونا بود منم هر وقت موقع غذا میشد با عصبانیت زنگ میزدم پس کجایی بیا هم همسرم هم خانواده اش ازم ناراحت میشدن میگفتن این همش زنگ میزنه که بیا 

من تصمیم گرفتم دیگه رفتارمو عوض کنم از اون روز دیگه اصلا نگفتم چرا میری چرا دیر میای یا زنگ نزدم که بیا شام بخوریم

خودم نشستم غذامو خوردم خودم تنهایی بیرونم رو رفتم مهمونیمو رفتم

همسرم به خودش اومد دید نه من میتونم همه اینا رو انجام بدم به خودش اومد الان دیگه هر روز نمیره سر بزنه به موقع سعی میکنه برگرده خونه بدون اینکه من بگم

یعنی خیلی وقتا حرف زدن درباره چیزی و خواستن چیزی باعث میشه اصلا بهمون ندنش پس رها کن که بهت برسه

اصلا وقتی در مورد خوراکی هم نظر میدن 

من باشم از همسرم میخوام خودش ازشون بپرسه چی بخریم وقتی تو ازشون بخوای که انجام بدن دیگه براشون سخت میشه اما وقتی الان خودشون وارد عمل میشن انگار که دارن قدرت خودشون رو نشون میدن

به اینام فکر کن بعد تصمیم بگیر