2733
2734
عنوان

من احمقم؟

127 بازدید | 11 پست

جاریم کلا از همون اولین روز ک همو دیدیم منو نمیدید

کلا انگار دشمن خونیشم با من اینجوری بود

الان ۴۰_۵۰ روزه قهر کرده رفته خونه باباش

شوهرش همش استوری میذاره از خودش و بچه هاش

مشخصه ناراحته

دیشب دیگه خیلی ناراحت کننده بود دعا کردم زندگیشون درست بشه

الان من احمقم برا کسی ک خوبیمو نمیخواد دعا میکنم؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

نه عزیزم قلب مهربونی داری فقط به فکر زندگی خودت باش

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه خیلی بی ریایی بد کس رو نمی‌خوای  ولی آخرشم چوب سادگیتو یروز میخوری

همیشه سعی کردم با هر کس مثل خودش باشم حداقل وقتی رو در روییم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740

نه. چه ربطی به احمق بودن داره. تو در حق برادر شوهر و بچه هاش دعای خیر میکنی. بعدم قرار نیست اگه کسی از ما خوشش نمیومد از بدبختیش خوشحال بشیم. ۴۰ ۵۰ روز خیلی. خب چرا کسی نمیره سراغش بیارتش؟

نه. چه ربطی به احمق بودن داره. تو در حق برادر شوهر و بچه هاش دعای خیر میکنی. بعدم قرار نیست اگه کسی ...

حتی همینم من بعد ۴۰ روز فهمیدم

نمیدونم دلیلش چی بوده