2752
2734
عنوان

کسی هست بعد سرکلاژ دکتر بهش گفته باشه نیاز به استراحت مطلق نیست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 36 پست
اگه طول سرویکس هس استراحت نسبی درحدانجام مسایل روزمره  جاروبرقی ممنوع دستشویی طولانی ممنوع ا ...

خب در این حد باشه که عالیه من از استراحت مطلق فراری ام

به نظرم صد تا درد زایمان رو بذاری روی هم به اندازه چند روز استراحت مطلق نیست

من سر بچه اول شکنجه روانی شدم با استراحت مطلق انگار هر روزم جهنم بود که مجبورم دراز کش باشم 

من رو از اوج فعالیت و کار و تلاش انداختن توی تخت خواب نمیخوام افسردگی افتضاحی که بعدش گرفتم هیچ جوره برگرده خدا کنه دکتر به من نگه استراحت مطلق چون اگر بگه واقعا نمی‌دونم چطوری قراره بهم بگذره 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
طول سرویکس ۳۲ بود که سرکلاژ کردید؟ یا سقط کردید؟

۳۲ بود سرکلاژ کردم

قبلش تو۶ماهگی سقط داشتم که طول سرویسکم از ۳۰ رسید به ۲۲و دهانه باز شد اونموقع دکترم متوجه نشد ویچه رواز دست دادم نگفت سرکلاژ کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب در این حد باشه که عالیه من از استراحت مطلق فراری ام  به نظرم صد تا درد زایمان رو بذاری روی ...

خدانکنه خوشگلم،این روزهامیگذره نی نی هات ولی کنارتن بوی عطراوناغم هاروازیادت میبره تحمل کن،مگه قبلی نگذشت اینم میگذره،بچه هات جنسیتشون چیه؟

۳۲ بود سرکلاژ کردم قبلش تو۶ماهگی سقط داشتم که طول سرویسکم از ۳۰ رسید به ۲۲و دهانه باز شد اونموقع دک ...

هیچ نشانه ای از کوتاه شدن نداشتی قبلش ؟ همینطوری یک دفعه ای کوتاه شد و درد زایمان اومد ؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2731
هیچ نشانه ای از کوتاه شدن نداشتی قبلش ؟ همینطوری یک دفعه ای کوتاه شد و درد زایمان اومد ؟ 

نه واقعن ان تی ۳۰بود انومالی ۲۲

دردزایمان نگرفتم گفت دهانه باز شده وباید بندازیش ده زوز طول کشبد تاقبول کنم 

خدانکنه خوشگلم،این روزهامیگذره نی نی هات ولی کنارتن بوی عطراوناغم هاروازیادت میبره تحمل کن،مگه قبلی ...

ممنون عزیزم اگر پیش بیاد سعی خودمو میکنم مثل اولی ضعیف نباشم و کنار بیام نذارم دوباره افسرده بشم  ولی صادقانه بگم در حال حاضر فوبیای استراحت مطلق دارم 

اولی پسره دومی هنوز جنسیتش معلوم نیست بند ناف از بین پاش رد شده بود توی ان تی نتونست تشخیص بده 

نه واقعن ان تی ۳۰بود انومالی ۲۲ دردزایمان نگرفتم گفت دهانه باز شده وباید بندازیش ده زوز طول کشبد تا ...

عزیزم چقدر سخت گذشت بهت شش ماهش بود خب درد نداشتی چرا صبر نکرد دکترت؟ شاید زایمان نمی‌کردی خب دهانه رحم باز هم باشه بچه اگر توی رحم بمونه خب زنده میمونه  

ممنون عزیزم اگر پیش بیاد سعی خودمو میکنم مثل اولی ضعیف نباشم و کنار بیام نذارم دوباره افسرده بشم&nbs ...

انشاله مطلق نیستی،استرس سم برات دومی شایددخمله دوتاشون روتیپ میزنی میبری بیرون انموقع یادت میره غمت

نگرانی نداشته باش مطمنن مادرقوی وبفکری هستی که نمیخوای درازکش بیخیال بچه ات یاهمسرت باشی ولی یه موقع هایی مجبوریم وبایدمدتی باسختی بگذره که الههی سختی نبینی ونسبی باشه توالان پرتجربه ای ازقبلت پس راحترمیگذره،الهی سالم بغلت بیاداستراحتتم مطلق نباشه🤲

عزیزم چقدر سخت گذشت بهت شش ماهش بود خب درد نداشتی چرا صبر نکرد دکترت؟ شاید زایمان نمی‌کردی خب دهانه ...

۲۳ هفته بودم تو۶ماه بودم گفت ایران ۲۷ هفتت به بعد میشه نگه داشت دهانه بازه وامکان عفونت هست اونوفت هیچ وقت نمیتونی بچه دار بشی

آره دیگه منم مثل شما چون سابقه داشت سرکلاژ کردم. اما قبلی رو دکترم متوجه نشد تو هفته ۱۸ با طول سروی ...

برای منم دکتر نفهمید یکی از دوستام ماماست بهم گفت فعالیتت زیاده یه سونو برو سرویکست رو چک کن گفتم نرماله ها گفت نه برو به دکترم گفتم گفت وسواس داری حتی گفت من به پروسیجر های اضافه توی بارداری معتقد نیستم و اگر من دکترم برات سونو نمینویسم

اگر خودم آزاد سونو نمی‌رفتم بعید نبود برای منم همین پیش بیاد متاسفانه کوتاهی سرویکس انگار زیاد شده پزشکا باید توجه ویژه تری کنن ولی نمیکنن 

انشاله مطلق نیستی،استرس سم برات دومی شایددخمله دوتاشون روتیپ میزنی میبری بیرون انموقع یادت میره غمت ...

عزیزم ممنونم از همه انرژی های مثبتی که واسم تبدیل به کلمه کردی و فرستادی 

ان شاالله همه این انرژی ای که منتقل کردی صد برابرش به خودت و زندگیت برگرده 

۳۲ بود سرکلاژ کردم قبلش تو۶ماهگی سقط داشتم که طول سرویسکم از ۳۰ رسید به ۲۲و دهانه باز شد اونموقع دک ...

واااای خدای من این همه دردقربونت بشم واقعامتاسفم الهی بهترینهاروببینی ازیادت بره کاش پزشکهابیشتربه فکرباشن

الان که گذشته ودوتوبچه دارم ولی اونموقع خیلی استرس داشتم الان یادن میاغته خنده م میگیره خدا خودش بهت ...

خدا بچه هات رو برات حفظ کنه عزیزم ان شاالله با موفقیت ها و اخلاق خوب و  صالح بودنشون پاداش صبوری ای که کردی رو بگیری 

عزیزم ممنونم از همه انرژی های مثبتی که واسم تبدیل به کلمه کردی و فرستادی  ان شاالله همه این ان ...

🙏ممنون ازشماکه ماروقابل دونستی ومسله ات رودرمیون گذشتی،مطمنم بهترینهابرات اینباررقم میخوره تامیتونی مواظب خودتومغزبادومت باش خوشحال شدم ازصحبت باشما

2706