2733
2734

من اصلا پارسال کنکور دادم وارسالم امتحان نهایی دادم 

این استرس کنکور منو ول نمیکنه 😂

خواب دیدم اولش که جامو پیدا نمی‌کردم هیچی سر همین رسوای دو عالم شدم 

هیچی هم شیمی نخونده بودم هیییییچی بعد رفتیم سر جلسه با دوستم تقلب کنیم گرفتنمون و برگه دوستم و پاره کردن و برگه منم بهم ندادن بعد یه ساعت التماس 

برگه هامونو دادن ولی ما هیچی نخونده بودیم که بنویسیم 😂

یه ربع آخر بود 

دیگه تصمیم گرفتم از این خواب دیوونه بازی بیدار شم 🤣😂

عزیزم نهایی خوب دادین ؟

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

شام سبک بخور

قبل خواب به نهایی فکر نکن مث من نباش وگرنه هر شب کاووس میبینی

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
هنوز شروع نشده خرداد

میدونم پارسال منظورمه

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
2740
آره بابا  کنکور هم دانشگاه فرهنگیان قبول شدم 😂 نمی‌دونم چرا این استرس کوفتی منو ول نمیکنه&nb ...

برا نهایی کتاب خالی کافیه ؟

سوالات نهایی های سال های قبل رو هم بخون آره عزیزم تو یه روز فرجه فرصت خوندن چیز بیشتری نداری 😂🤣 ...

نه کلا 

اگه تست نزده باشی

2706