2737
2739

گفتم شوهرم اومده چ حرفی زده و چ کرده تاپیک قبلیم هست   دوستان گفتم من ک دعوا هارو میگم ناراحتیا رو میگم خوشحالیمم بگم

صبح اومد کلی نازمو کشید باهم اشتی کردیم  گفت من خواستم لجتو در بیارم هنوزم خیلی باهاش خوب نیستم ولی دیگ از دلم در اورده

مرسی بابت همدردیتون❤❤

من همین الان تاپیک قبلیتو خوندم

خداروشکر گلم کاملا معلومه از سر لجبازی حرف زده بود 

از این ب بعداصلا نزار روش تو این زمینه ها بازشه گلم فک کن همچین ادمی وجود نداشته 

همه مردا دوس دختر داشتن ما ک نباید بیاریمشون بزاریمشون وسط زندگیمون 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

الحمدالله 

انشاءالله خوشبخت باشید 

مطمئن باش دوست داره بدون شک 

مردها فقط با کسی که دوسش دارن ازدواج می‌کنند 

باهاش دیگه سر سنگین نباش تا همیشه اگه 

اشتباه کرد عذرخواهی کنه 

چشم

بهت مشاوره اشتباه ندن الکی نگو چشم 

وقتی ازت معذرت خواهی کرده خیلی مهمه 

توی زندگی همه دعوا هست 

ممکنه خیلی از کسایی که بهت میگن محل نذار 

یا مجرد باشن اکثراً یا نهایتش خودشون 

زندگی موفقی نداشته باشن 

اتفاقاً مهربان باش اگه قرار باشه تغییراتی بدی 

اون تغییرات دعوا و قهر راه انداختن نیستند 

ورزش کن اگه امکان داره باشگاه برو به خودت برس 

راجب به این چیزها مشورت خواستید در خدمتم 

2738
اره دقیقا مرسی ازت

سلام عزیزم 

اسکرین پایینی 

پاراگراف اول ( در مورد اعمال و اذکار ایجاد محبت بین زن و شوهر هست ،،، ذکر " یا وَدود " هم برای ایجاد محبت بین زن و شو ، هم بین سایر اعضای خانواده = مثلا خونده بشه به قند در قندون یا پارچ آب ) 

از پاراگراف دوم به بعد در مورد اعمال و اذکلر و سوره های مربوط به افزایش رزق و روزی و برکت هست 

و تاپیک کاربری ازش اسکرین گرفته بودم ولی پیوا نمیکنم در مورد غسل اویس قرنی بود میگفت خونده بودم که باعث ایجاد محبت بین زن و شوهر میشه واسم تمسخر آور بود که به غسل باعث عشق بشه ، نوسته بود منم تو حموم بودم یادم افتاد غسل اویس قرنی انجام دادم بعدش شوهرم از این رو به اون رو شد و اون غسل باعث حیرتم شد 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی سوره ها رو ( یا اعمالی مثل غسل انجام بدی ) اولین بار در روز قمر در عقرب نباشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزهایی که میخولی سوره بخونی مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

خوشحال شدم برات دیگه در مورد این خانم حرفی نزنید تو خونه 

سر هر چیز الکی هم دعوا درس نکنید با گفتگوی ساده میشه حلش کرد

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)  ️