2737
2734

چه جالب که این تاپیک رو دیدم😊امروز صبح که تو تلگرام میچرخیدم تو ذهنم اومد که چقدر تو فضای مجازی تو بحث ها و تو جوک ها و داستان ها حتی دارن این مسئله رو عادی سازی میکنن و کردن،رل و اکس و دیت ....از این جور چیزا...کاری کردنکه نداشتن رل یا همون دوست پسر و دوست دختر یه نوع عقب موندگی به نظربیاد...خیلی حالم بد میشه این چیزا رو میبینم ...چقدر دخترامون در دسترس شدن و آمار ازدواج پایین...کاش دست به دست بدیم تا نسل جوان و جدید راه و رسم زندگی رو بهتر بفهمن...این وسط بیشترین ضربه رو هم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

این روزها دوست پسر نداشتن نشونه امل بودنه خواهرم هر کی هم نداره از بقیه پنهون میکنه که بهش انگ نزنن☺️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

اینکه یه دختر در سن مناسبش و با تصمیم درست وارد یه رابطه ای بشه و عاشق بشه دسترس بودن به حساب میاد؟

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

اره من از شوهرم ناراحت بودم  پیام گذاشتم

یه نفر گفت تلاش کن نفرین نکن در صورتی که من نفرین نکردم و نمیکنم

ولی نمی بخشم که قضاوتم کرد و چیزی از زندگیم و تلاشهام نمیدونه و ناراحتم کرد

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2740
والا از بس این مضخرفات را گفتند الان وضع جامعه این هست

متوجه نشدم عزیز حرف من یا اسی؟

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
خودم دو تا دختر دارم ولی خیلی خیلی میترسماز این آینده و جامعه ای که میخوان بعد ها واردش بشن

به نظرم برید یمن و لبنان، مطمئن باشید که آینده خوبی در انتظارشون هست چون اونجا کمتر این موارد هست.... 

و یه چیزی که فراموش کردم علت پایین اومدن آمار ازدواج بخاطر مشکلات مالی و گرونیه در بیشتر موارد 

اره من از شوهرم ناراحت بودم  پیام گذاشتم یه نفر گفت تلاش کن نفرین نکن در صورتی که من نفرین نکر ...

منو میگی😕میگم نفرینش نکن نفرین کردن کسی باعث میشه مدیونش بشی اگه میتونی جدا شو اگر هم نمیتونی واگذارش کن به خدا فکر کنم مفهوم رو بد متوجه شدین

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
اینکه یه دختر در سن مناسبش و با تصمیم درست وارد یه رابطه ای بشه و عاشق بشه دسترس بودن به حساب میاد؟

معلومه که منظورم چه نوع رابطه و چه نوع سن هست اش....الان تو جامعه دخترا از ۱۳ و ۱۴ سالگی خودشون رو تو سن مناسب و تصمیم درست میبینن

2706