2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خونه ها جدا بود ولی آب و حموم نداشتیم نه ماه با مادرشوهر یجا بودیم شام و ناهار بعدش سر ی ماجرایی جدا شدیم و تو خونه ای که آب نبود با هزار مکافات آشپزی میکردم و ظرفارو میبردم یا حیاط یا خونه مادرشوهر میشستم. بلخره سوهرم به غیرت اومد و آشپزخونه و حموم ساخت راحت شدم. ولی باز مشکلات حیاط مشترک با مادرشوهر تمومی نداره

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

تویه خونه کوچیک زندگی رو شروع کردیم تو گاوداری که پراز مارمولک ومگس بود ۵سال زندگی کردیم ن حیاطی درستی داشت همش دوربرمابیابان بود الان شکرخدا ۲ساله خونه خودمونیم مرتب تمیز وبزرگ وحیاط دار یه موتور داشتیم الان شکرخدا یه ماشین داریم که راحت جایی بریم

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن