2737
2739

سلام دوستان (مامانم از اول گفت خودت موهات و ببند نمیخاد بری آرایشگاه گوش ندادم به هوایی ک بلده) 

چند شب پیش عروسی دوستم بود بعد همکار من میره آرایشگاه کار میکنه منم به هوایی ک بلده رفتم جاش دیدم نه بلد نیست و من اولین کارشم وسط عروسی موهام باز شد از اول شل بود فر موهام کلا از دم آرایشگاه باز شد. 

بعد دیگ رئیس سالن بهش کمک میکرد(چون گفته بود من و برده ک یاد بگیره رو سر من بهش کمک می‌کرد و گفت ارزون تر ازت میگیرم) بعد امروز اومدم سرکار براش گیره سر ها رو آوردم میگم نگاه تو شینیون به اون بزرگی چند تا گیره زدین، بعد گفتم شماره کارت بفرس برات بزنم گفت آره بزن چون طرف زنگ زده گفته من خودم بیشترشو درست کردم پولشو بده بعد دیدم گیره ها نیست گفتم کو گیره ها گفت گذاشتم تو کیفم😐😐😐

چی بگم بهش؟ شنیون من از اول شل بود و باز کلا وسط عروسی من موهام و باز کردم و دم اسبی بستم. راضی نیستم پول بدم و رومم نمیشه چیزی بگم 

بهش بگو راضی نبودم از کارت این پلم میدم ک گردنم نمونه لااقل برای کاری که هیچ ارزشی نداشت تخفیف بده

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم بگم ک دوستم گفت 30 درصد و میده به صاحب آرایشگاه بخاطر وسایلش خب گیره ها رو ک برداشت میمونه یک تافت و اینا ک اصلا فکر کنه اومدم رو موهام تمرین کنه 

چون گفت مدل میخام گفتم من مدل میشم برات گفت واقعا گفتم آره یعنی میخاد از مدل خودش پول بگیره😐😐😐

2742

دوست منم گفت من دوره دیدم خیلی واردم

برای عروسی یه فامیل نزدیک که خیلی رو در بایستی داشتم

رفتم پیشش

آرایش چشمم مثل بیست سال پیش بود سایه طلایی تا زیر ابرو

موهام نگو مثلا فر کرده بود ولی خیلی شلخته بود

هر وقت عکسا میبینم اعصابم خورد میشه

یه میلیون هم بهش دادم

تازه کلی ادعاش میشد ببین چه واردم چه قدر استعداد دارم

اینم بگم ک دوستم گفت 30 درصد و میده به صاحب آرایشگاه بخاطر وسایلش خب گیره ها رو ک برداشت میمونه یک ت ...

رک بگو

من مدل شدم

تازه یه پولی هم تو باید بهم بدی

والا تهران استوری میکنن مدل میخوان هزینه هم میدن به طرف

2738
100 تومن خوبه بنظرت برای یک شنیون خراب و داغون؟ 

خودش گفت چقدر بده؟

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
دوست منم گفت من دوره دیدم خیلی واردم برای عروسی یه فامیل نزدیک که خیلی رو در بایستی داشتم رفتم پیش ...

یعنی من فهمیدم به هیچکی نباید اعتماد کرد 

خودم آرایش صورتمو انجام داده بودم برگاشون ریخته بود خر شدم رفتم برای شنیون پیشش ک رید تو موهام

خودش گفت چقدر بده؟

خودشم از اول گفت 100 تومن برای اینکه دوستمی و اینا 😐

گفتم میدونستم بلد نبودی میرفتم آرایشگاه بهتر پولم میدادم حداقل قشنگ میشد موهام گفت منکه گفتم بلد نیستم(الکی) 😐

خودشم از اول گفت 100 تومن برای اینکه دوستمی و اینا 😐 گفتم میدونستم بلد نبودی میرفتم آرایشگاه بهتر ...

اره خوبه ۱۰۰ فکر کن دادی فقیر

2706