2733
2734
عنوان

چقدر از حرف این مرتیکه پسر پرست حالم بهم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 30 پست

پسر میخوان که همون پسره بزرگ شه برینه تو دهنشون و سال به سال یه حالی ازشون نپرسه و بهشون سر نزنه .. عرب جاهلیته دیگه میگفتی خود عربستانی ها هم این افکارو کنار گذاشتن و به جهان امروزی پیوستن همین فکرارو میکنین هنوز راننده تاکسی این دیگه .. 

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

میگفتی خداروشکر بابام مثل قرون وسطایی ها پسر پرست نیست 

پسر پرستی مختص آدمای بی فرهنگ عقب موندست

دهنش تا آخر عمر بسته میموند 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

پدر من تازه به رحمت خدا رفته بود یه بیشعوری در اومد گفت اگه بابات پسر داشت خیلی الان خوب بود ....گفتم چه خوبی اتفاقا از آشناها پسر داشت به رحمت خدارفت عروسش مادرشوهر رو از خونه بیرون کرد گفت سهم الارثم رو میخوام‌...ما که دختریم کاری به کار مادرمون نداریم‌...اتفاقا خداروشکر بابام پسر نداشت‌....

البته بگم اون بیشعوری که اینوبهم گفت کلا اهل آزار و اذیته.دائم دنبال گفتن یه حرفی هست که ناراحتم کنه

ولی جداازهمش کاش خدا هرکدومو ک ادما دوست داشتن بهشون میداد چ دختر چ پسر

تو شهر ما این حرف زیاده که میگن(البته شاید شما هم بگن)

دختر هست که واسه مادر میمونه ..دست کمکه ..پسر بزرگ که بشه میره 

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2706