2737
2739

امروز سوار یه تاکسی بودم برای اومدن به محل کارم ، اقاهه هم محلی ما بود ویه شناخت کمی داشت بعد یه دفعه گفت شما برادر ندارید درسته گفتم بله بعد برگشت گفت بیچاره پدرت پسر نداره حتما خیلی دلش پسر میخواسته نشده منم گفتم اتفاقا پدر من عاشق دختزه و براش هیچ اهمیتی نداشته این جریان این طرز فکر بعضی قدیمیا و......... هاس این کلمه رو نمیگم چون اشاره به قوم خاصی داره که خیلی پسر پرستن و اتفاقا راننده هم مال همونجاس . انقدر از حرفش ناراحت شدم که حد نداشت بعد هی هم حرفشو ادامه میده که نه داماد اله بله گفتم عروس پاچه ورمالیده زندگی خراب کن هم کم نیس که پسر رو برای همیشه ببره و مطیع خودش،کنه هپش بستگی به شخصیت و تربیت داره و اینکه طرف انسان باشه خلاصه خیلی ناراحت شدم چرا مردم ما یه سریا اینقدر بی فرهنگن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم اصلا جوابشو نمیدادم سطح اینجور ادما خیلی پایینه کسر شانه دهن به دهنشون گذاشتن

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2742

طرز فکر بقیه رو که نمیشه عوض کرد بهتره با جور ادما اصلا دهن به دهن نشی چون این بحثا بی فایدست نتیجش همین اعصاب خوردیه در حد همین راننده که کرایشو بگیره بره برات مهم باشه نه بیشتر

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740

اگه دوباره حرفشو پیش کشید بگو شما به عنوان یه پسر چه سودی برای والدینتون داشتید؟

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
2706