2737
2739

هفته پیش دکتر سونو کرد گفت قلب یکیشون نمیزنه مشکوکه....گفت برم سونو ..دیروز رفتم ک بهم گفتن قلب یکیشون دیگه نمیزنه...

چرا اینجوری شد اخه....

سریای پیش صدای قلب هر دوتاشون رو می‌شنیدم....

اصلا نمیدونم چی بگم.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اخی چندهفته ای سابقه بارداری داشتی؟؟؟حتما چون دوقلوبودن ضعیف بودن

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2742

آخییییی. نمیدونم چرا اینجوری شده دوست منم دقیقا مثل شما شد انگار قلب یکیشون تشکیل نشد یا نمیدونم از کار افتاد

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2740

عزیزم ناراحت نباش صلاح بوده 

حالا که ضعیف بود بهتره اولش بره تا بمونه و ماه آخر دور از جون بره و آدم دلبسته بشه 

مواظب اونیکی باش

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
نکنه من واقعا کوتاهی کردم تو نگهداری

نه ربطی نداره عمرش به دنیا نبوده به قول قدیمی‌ها روزی خور دنیا نبوده خدا به دلت آرامش بده باز خدارو شکر حداقل قل دیگش سالمه الکی عذاب وجدان نگیر

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
نه ربطی نداره عمرش به دنیا نبوده به قول قدیمی‌ها روزی خور دنیا نبوده خدا به دلت آرامش بده باز خدارو ...

اخه من خیلی تغذیه ام افتضاحه اصلا میل ندارم زورکی میخورم اونم یکم...نمیشه بیشتر ...میگم نکنه واس اینا بوده

تازه ناراحتی و فشار روحی ام داشتم 

بله ی دختر دارم....

خداحفظشون کنه نگران نباش گلم انشائ الله بازم باردارمیشی

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35