2737
2734
گناه دارن ولشون كنيد بذاريد ٩ ماه لااقل اسايش داشته باشن 😝😝😝  مغزشون راحت باشه

🤣🤣🤣ممنون واقعا خندیم 

الهی ک همیشه لبخند روی لبای قشنگت باشه 

صلوات ب نیت سلامتی من وخودت 
۲۶هفته

اخی عزیزممممم خداحفظش کنه گلم.من میگفتم اخ مادر بفدات قشنگم الهی دورسرت بگردم مادر.نفس منی  

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با نی نی قشنگت درمورد چی حرف میزنی ؟

براش قران بخون ... در باره باباش و عشقتون و نحوه ی آشناییتون بگو صبح ها براش آهنگ شاد بزار البته ازش فاصله بده امواج مضره و ورزش کن آروم . راجب موسیقی و رشته ی خودت باهاش حرف بزن مثلا من حقوق خوندم راجب قانونا و اینا میخوام در آینده باهاش صحبت کنم . سعی کن کمتر حرص بخوری و غمگین نشی . درباره خودت بهش بگو از بچگی هات از مامان و بابات 

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
با نی نی قشنگت درمورد چی حرف میزنی ؟

قربون صدقه اش برو 

قصه بخون

شعر بخون

واسش اشیا رو توصیف کن

رنگها رو توصیف کن

مثلا بگو ابر سفیده 

آسمون آبیه 

رو دلت با دستت دایره بکش بو این دایره اس 

کلا نقاشی بکش رو دلت

از باباش بگو 

از خانواده ات 

بدی نگیا، خوبی بگو 

آهنگ بخون براش 

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
2728

من باهاشون حرف نمیزدم 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

درباره اینکه چقدر دوسش داری 

باباش چقدر دوسش داره 

وقتی خبر مامان شدنتو شنیدی وقد خوشکال شدی باباش چقدر خوشحال شد 

بعد از به دنیا اومدنش قراره چیکار کنین چیا براش خریدی 

چقد قراره بازی کنین باهم 🙂

2740
بگو هی  سلام  خوبی تو فسقل چیکار میکنی  دیگه خودش میاد رو زبونت بقیش

انقدر که دخترم باهاش صحبت میکنه من نکردم

انقدر خوشحالم از خوشحالی دخترم

خیلی تنها بود واقعا خدا به ما منت گذاشت یه نی نی دیگه داد دخترم تنها نباشه

از خوشحالی دخترم انقدر خوشحالم که بازم اگر خواهر برادر بخواد میارم با اینکه اصلااااااا توان جسمی ندارم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
۲۶هفته

عه باهمیم

من دوتا سزارین داشتم قبلا آخریش 38 هفته بود به نظرت کی زایمان میکنم؟ شما تاربخ زایمانت کی هست؟ 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

من همش میگم خوابی بیداری حالت خوبه و براش دعا میکنم و نازش میکنم😀

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
انقدر که دخترم باهاش صحبت میکنه من نکردم انقدر خوشحالم از خوشحالی دخترم خیلی تنها بود واقعا خدا به ...

منم بچه هام خیلی خوشحالن اسم انتخاب کردن براش از الان بهش میگن جوجه😂

لباساش میان نگا میکنن تا میکنن بزرگه به باباش میگه براش اسباب بازی باید بخریم میره تو دیجی.      کالا هرچی برا خودش و داداشش میزنه برا این ک تو شکممه هم میزنه میگه برا نی نی انقد شیرینه🥺

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
منم بچه هام خیلی خوشحالن اسم انتخاب کردن براش از الان بهش میگن جوجه😂 لباساش میان نگا میکنن تا میکن ...

آخی سومیه

خدا حفظشون کنه

2706