2733
2734

فلانی کنکورش چیکار کرد ان شالله دیگه پزشکی؟ همش پیگیرشه هواش داره   داداشم اصلا مدرسه نرفته خودش خونه خوند

پزشکی میاره 

دست بابام گرفت از خونه بیرونش کرد شب عید، سال تحویل بابام  نیومد خونه 

ولی می بایست ببینید بابام خم می شه بند کفش داداشم می بنده 

قربون صدقه اش می ره 

منم بیشتر از همه کنارشون بودم ولی...

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

ولمون کن تو رو خدا مرسی اه😒

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ولمون کن تو رو خدا مرسی اه😒

دعوت نامه برات فرستادم ؟ یا گرفتمت که ولت کنم ؟ 

نیا و خوش حالم کن

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
2738

شما همونی هستی که گفتی فقط به داداشت اهمیت میدن؟

ببخشید ولی برادرتون احترام به والدین رو بلد نیست

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
باباتو بیرون کرد؟  چرا    

اره دست بابام گرفت هلش داد به سمت در خونه می گفت برو بیرونننننننننننن

چه داداش دریده ای😐

مدیره برا وجه مدرسشه شاید درس داداشت خوب بوده میخواد پیگیر باشه رتبه اومد فوری مدرسشو بکشه بالا

ولی پدر همینه خواهر منم تو روی بابام کلی حرف بد میزنه بابام جونشم میده براش

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
دعوت نامه برات فرستادم ؟ یا گرفتمت که ولت کنم ؟  نیا و خوش حالم کن

از ترسشه بابات که سر دیگه پرست نکنه داریم نمونه شو تو فامیل