2752
2734
عنوان

بیاین حاجتی دارین زیارت عاشورا میخونم💚😍 دعام گاها گیراس ❤️🌺🫂

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 36 پست
برای ازدواج خواهرم التماس دعا

الهی یه بخت خوب نصیب شون بشه به حق امام حسین

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
بختگشاییم عزیزم

ان شالله به مراد دلت برسی

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی ازت بی نهایت تشکرررر خدا انشاءالله توهمین امسالی ب خواسته قلبی ت برسونه و اشک شادی ازچشم ت بباره وتاپیک حاجت روایی تون ببینم الهی آمین**۳تاحمدواسه حاجت روایی سریع تون**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
مرسی ازت بی نهایت تشکرررر خدا انشاءالله توهمین امسالی ب خواسته قلبی ت برسونه و اشک شادی ازچشم ت ببار ...

عزیزدلمی خواهش میکنم ❤️😍

حاجت شما حیاتی تر و مهم تره الهی که شما اول حاجتروا شید

2731

ممنونم عزیزه .دلم خوش قلب مهربون ...ان شاالله حاجت روایی خودت عزیزم .جمیع مسلمین ..کل سایت .🤲 منم به چند روزیه وقت نمیکنم تاپیک بزنم اما ب نیابت از حاجت روایی کل سایت  اگه لایق باشم هر  روز زیارت عاشورا می خونم 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
ممنونم عزیزه .دلم خوش قلب مهربون ...ان شاالله حاجت روایی خودت عزیزم .جمیع مسلمین ..کل سایت .🤲 منم ب ...

خواهش میکنممم عزیزدلم کاری نکردم وظیفم بود❤️😍🌺 دربرابر این همه لطفی که در زمان کوتاه داشتی واقعا هیچه

❤️ممنونم

ایشالا همراه شما همه حاجتروا شن💚

خوشگل ابجی مرسی ب یادمی ابجی حالم بده از ناراحتی معدم بهم ریخته داعونم اونطور ک اون رفت محاله درست ش ...

بگردم الهی

آبجی اتفاقی افتاده بعد از بلاک کردنش ً؟

بگردم الهی آبجی اتفاقی افتاده بعد از بلاک کردنش ً؟

بلاک نکرد گلم انفالو کرد بعد دیدن استوری منم امروز تصمیم دارم بتز پیام بدم گرچه جواب نمیده ولی صبرم سر اومده

بلاک نکرد گلم انفالو کرد بعد دیدن استوری منم امروز تصمیم دارم بتز پیام بدم گرچه جواب نمیده ولی صبرم ...

آبجی میترسم دلتو بشکتع

خدا کنه معجزه شع

احساس میکنم این سری زیاد ناراحتن نمیکنع

آبجی میترسم دلتو بشکتع خدا کنه معجزه شع احساس میکنم این سری زیاد ناراحتن نمیکنع

خوشگل آبجی دلمو شکسته بدم شکسته ،دیگ بدتر نمیشه میدونی من دوباره فالوش کردم ب پیشنهاد دوستم پیجش بازه و تا شب اگه بک نداد پیام میدم ،گرچه مشخشه جواب نمیده ابجی یه طوری میشه دعام کنی حالم وحشتناکه ی معجزه بشه چی میشه

خوشگل آبجی دلمو شکسته بدم شکسته ،دیگ بدتر نمیشه میدونی من دوباره فالوش کردم ب پیشنهاد دوستم پیجش باز ...

الهی بگردم ابجی هرچی بخوای میخونم برات بع چه دعایی اعتقاد دارب میخونن برات چند بار تا شب 

2706