2752
2734
عنوان

بیاین حاجتی دارین زیارت عاشورا میخونم💚😍 دعام گاها گیراس ❤️🌺🫂

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 36 پست
الهی بگردم ابجی هرچی بخوای میخونم برات بع چه دعایی اعتقاد دارب میخونن برات چند بار تا شب 

خوشگلم خیلی پاکی خیلی خوبی قشنگم من به سوره ضحی خیلی اعتقاد دارم و به ذکر یاودود یا به نادعلی ،ابجی شب میخوام ۹ پیام بدم بهس میدونم وقتی انفالو کرده جواب نمیده ولی تو ی بار دعام کردی گرفت یادته اون شب ک قرار بود محل قردر و ساعتشو بگه تو پارک دعام کردی شد اینبارم دعام میکنی من حال روحی و جسمیم افتضاحه ابجی خواههههش میکنم دعام کن خواهههههش میکنم

خوشگلم خیلی پاکی خیلی خوبی قشنگم من به سوره ضحی خیلی اعتقاد دارم و به ذکر یاودود یا به نادعلی ،ابجی ...

عزیزدلمی تو قربونت برم من

هرکاری لازم باشه میکنم

ارههع یادمهه

چشم بخدا قلبا دعات میکنم 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلمی تو قربونت برم من هرکاری لازم باشه میکنم ارههع یادمهه چشم بخدا قلبا دعات میکنم 

مررسی ابجی خوشگلم حالم خیلی بد شده همش دارم ناامید تر میشم لطفااا ابجی با دل پاکت دعام کن ب خدا خبلییی نیاز دارمم

مررسی ابجی خوشگلم حالم خیلی بد شده همش دارم ناامید تر میشم لطفااا ابجی با دل پاکت دعام کن ب خدا خبلی ...

عزیزدلمی بخدا از ته قلبم دعات میکنم 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731