2737
2739
عنوان

آبله مرغون

85 بازدید | 15 پست

سلام من سه روزه آبله مرغون گرفتم و امروز که پاشدم کللل بدنم دونه زده😭😭 صورتم تازه قرمز شده چیکار کنم حداقل صورتم تاول نشه ؟چون باید برم دانشگاه 😞 

خواهش میکنم هرچی که تجربه کردین و میدونین بگین

چه قرص و پماد و دارویی بگیرممم😭😭😭😭😭😭😭

برو دکتر قرص وپماد خاصی داره

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

پمادی برای تاول نشدن نیست

سردیجات باید بخوری که کمتر بشه و هر روز دوش بگیری که هم زود خوب بشن و هم اینکه اذیتت نکنن

دارو برای خارشها میدن معمولا پماد کالامین باشه فکر کنم باز بپرسید

یه قرصم داره به همه تجویز نمیکنن که علائم رو کمتر میکنه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بری دکتر دارو میده خوب میشی پماد کالامکس ضد خارش ایناس میتونی فعلا بگیری 

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد
2740
خواهرم قبل من گرفته بود همونا رو میخوام استفاده کنم

نمیدونم 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
اینجوری باشه که پیشونیم افتضاححح میشه😞

اره دست نزنید طی یکی دو هفته کلا میرن 

در کل سعی کنید بیرون نرید هم برای خودتون خوبه هم به دیگران منتقل نمیکنید دختر من ده روز استعلاجی داشت برای ابله مرغان

چون در افراد سن بالا ابله مرغان میتونه خطرناک باشه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
ممنون عزیزم 😢

این قرص خیلی خوبه سری تاول هارو خشک میکنه زود خوب میشی نمی دونم بدون نسخه میدن یا نه اگه خواهرت داره بخوری خوبه 

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد
2706