2733
2734

سلام 

من ی مادر و ی همسرم که بعد چند سال بالخره موفق شدم همسرم رو راضی کنم درس بخونم و کنکور بدم

البته که فک نمیکرد من تا اینجا دووم بیارم

حدود ی سال برا کنکور میخونم 

خانواده همسرم مخالفن و خیلی تحت فشار قرار میدنش که مانع من بشه

البته اینا اصلا مهم نیس فقط میگم که کامل شرایطو درک کنین

پسرم ۲ سال و نیم و خیییییلی وابسته منه 

به حدی که بدون من پیش باباش هم اذیت میشه

شهر دور از خانواده زندگی میکنم و اگه بخوام دانشگاه برم کسی نیس مراقب بچم باشه

و تحت هیچ شرایطی تو این بازه سنی همسرم راضی به پرستار نمیشه

مادرم که  دوره و اصلا شرایط کمک دادن به من نداره

من کنکور اردیبهشت رو دادم و کنکور تیر رو در پیش دارم

مسئله اینه نتیجه کنکور تا دو سال اعتبار داره و من میتونم سال دیگه که پسرم بزرگتر شده برم دانشگاه

قصد دارم بعد کنکور تیر تحت نظر روانشناس کودک رو استقلال پسرم کار کنم و امادگی ذهنی رو براش ایجاد کنم

با وحود همه اینا 

بنظرتون درسته من ی سال عقب بندازم دانشگاه رفتنو

واقعا حس میکنم زنگ خطر زندگیم به صدا دراومده و نمیخوام ریسک کنم

ما هیچ الهی؛ همه تو!🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من باردار بودم قبول شدم و تا دوسال و نیم بچم که درسم تموم شد خیلی سخت بود خصوصا تایم امتحانا ولی از اول پیام نور زدم که اجباری برای حضور در کلاس نداشته باشم و تموم شد اما ارزشش رو داشت الان هم دارم ازش استفاده میکنم و سر کار میرم

2742

بنظرم از همین تابستون پیش برو با روانشناس 

من جات بودم میرفتم دانشگاه رو راستش حالا درست و غلطش رو نمیدونم بچه عادت میکنه آبجی منم خیلی وابسته بود ولی اژ وقتی مامانم رفت سرکار یکم اولش بی طاقتی کرد الان عادت شده براش

ببین از بعد از کرونا خیلی کلاس ها میشه مجازی استفاده کنی. شما هنوز نتیجه ات نیومده. نمیدونی چه رشته ای قبول شدی.

منم شرایط شما رو دارم که تو شهر غریب هستم و کمکی ندارم اما برنامه ام اینه بشینم برای دکترا بخونم.

شما رشته ات چیه؟

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2738
من باردار بودم قبول شدم و تا دوسال و نیم بچم که درسم تموم شد خیلی سخت بود خصوصا تایم امتحانا ولی از ...

من پیراپزشکی مرکز استانی که زندگی میکنم رو میخوام

خیلی دستم تو انتخاب باز نیس

و اصلا کمکی هم ندارم

ما هیچ الهی؛ همه تو!🌱
بنظرم از همین تابستون پیش برو با روانشناس  من جات بودم میرفتم دانشگاه رو راستش حالا درست و غلط ...

خب مسئله اینه کسی نیس صبح تا شب مراقبش باشه

بچه دو ساله رسیدگی میخواد

ما هیچ الهی؛ همه تو!🌱
بله بهتره، هرچه قدر سنش بیشتر شه، بهتره برای رفتن به مهد و وابستگیش هم کمتر میشه

منم همین حسو میکنم

از طرفی شوهرم واقعا خسته شده

من کل روز دارم درس میخونم

زندگیمون خیلی از روال خارج شده

و همچنین اومدم شهر مادری و شوهرم تنهاس

ما هیچ الهی؛ همه تو!🌱
ببین از بعد از کرونا خیلی کلاس ها میشه مجازی استفاده کنی. شما هنوز نتیجه ات نیومده. نمیدونی چه رشته ...

من دارم برا کنکور تجربی میخونم

ولی این شرایط اعتبار دو ساله برای قبل انتخاب رشتس فک کنم

ما هیچ الهی؛ همه تو!🌱
2706