2737
2734

یادمه روز موعد قاعدگیم بود صبح کره محلی و مربا آوردم بخوریم کره رو که دیدم تهوع گرفتم بعد دو ساعت دلم چیپس سرکه ای با ماست و موسیر خواست کم کم دیدم نوک سینه هام حساسه و دست میزنم درد می‌کنه بی بی زدم دیدم مثبته

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برامنم دعاکن.. خیلی دلم شکسته

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 خداجون من بهت ایمان دارم ک زودی مامان میشم😍 🧏‍♀️+🧏=👩‍❤️‍👨 👈👨‍👩‍👧 =؟؟؟؟؟؟ این امضام اوج خلاقیته منه🤣 اون علامت سوالا یعنی اینک معلوم نیس کی سه نفره بشه خانوادمون😅
2728
نمیدونم باور کنم یانه ،بعد شش ماه همین مارک اولین باره هاله انداخته،شوهرم مروفولوژی ۳درصد بود ،بعد پ ...

ان شاءالله که مثبته

منم روز موعدم، کمر درد وحشتناک داشتم و فکر کردم قراره

پریود بشم... حتی لک قهوه ای دیدم

و همون روز موعد زدم، خط پایین مثل شما کمرنگ بود

یادمه روز موعد قاعدگیم بود صبح کره محلی و مربا آوردم بخوریم کره رو که دیدم تهوع گرفتم بعد دو ساعت دل ...

منم چندروزه زیاد گشنمه چیز ترش میخوام ویکم تهوع هرازگاهیی بازم نمیدونم توهم زدم یاچی....۸فروردین پریود شدم دقیق پریودام دیروز منتظر بودم بشم  وامروز برای سونوی واژینال آی یو آی

2740
منم چندروزه زیاد گشنمه چیز ترش میخوام ویکم تهوع هرازگاهیی بازم نمیدونم توهم زدم یاچی....۸فروردین پری ...

من ۱۶ روز بعد رابطه بی بی چکم مثبت شد

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
منم چندروزه زیاد گشنمه چیز ترش میخوام ویکم تهوع هرازگاهیی بازم نمیدونم توهم زدم یاچی....۸فروردین پری ...

عزیزم اول ازمایش تیتربتابده اگ مثبت سونوواژینال نشوچون خیلیاب خونریزی میفتن ودورازجون سقط

2706