2737
2734
عنوان

بچها تروخدا بیاید نجاتم بدین

135 بازدید | 14 پست

قلبم مثل سیر و سرکه میجوشه میخوام برم چکش کنم ببینم چه چیز جدیدی با اون دوست دختر لعنتیش گذاشته

ک باهاش بهم خیانت کرده بود

تروخدا بهم بگید نباید چک کنم باید فراموش کنم چجوری یاد بگیرم بی اهمیت باشم

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

ما بگیم گوش نمیدی ادامه بده تا ذره ذره آب بشی و بهترین روزای عمرتو هدر بدی بعدش خودت خسته میشی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خود آزاری عزیزم؟بجای اینا سعی کن وقتت رو پر نگه داری باشگاه کتاب،مهمونی بیرون رفتن با رفیقا 

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
خود آزاری عزیزم؟بجای اینا سعی کن وقتت رو پر نگه داری باشگاه کتاب،مهمونی بیرون رفتن با رفیقا 

بخدا دست خودم نیست

یه دلشوره ی عججیب میاد سمتم

اون لحظه باید چک کنم

همش حس میکنم یچیزی شده یچیزی گذاشتن اخه همیشه هم حسم درست در اومده

نمیدونم اون لحظه چجوری جلوی خودمو بگیرم:)

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
بخدا دست خودم نیست یه دلشوره ی عججیب میاد سمتم اون لحظه باید چک کنم همش حس میکنم یچیزی شده یچیزی ...

اولش سخته ولی میشه فراموش کرد فقط کافیه سمت هر چیزی که مربوط به اون اقاس نری.گفتم که وقتتو پر کن تا مجال فک کردن درباره اون به خودت ندی

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2740
اولش سخته ولی میشه فراموش کرد فقط کافیه سمت هر چیزی که مربوط به اون اقاس نری.گفتم که وقتتو پر کن تا ...

استرسمو چجوری کنترل کنم تجربه ای نداری؟بنظرت اینجور مواقع پرانول بخورم؟

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
هر چه بیشتر فکرش باشی بیشتر پیگیرش میشی و در مقابل آرامشت صلب میشه  دوبار تمرین کنی نگاه نکنی ...

هی میگم حالا یبار فقط نگاه کنم

همش بخاطر اون استرس و دلشوره ی شدیدی هستش که میگیرم

تو فکرم قرص بخورم

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
استرسمو چجوری کنترل کنم تجربه ای نداری؟بنظرت اینجور مواقع پرانول بخورم؟

فقط زمان نیازه و حواس پرتی برای من که اینطور بوده

تمرکزتو بذار بتونی یه شغلی واسه خودت جور کنی که بود و نبودش واست فرق نکنه

خیلی عاشقش بودم اخه

واعی فکر کن شبا کنار ی دختر غریبه میخوابه که واسه اون اشنا ترینه

واعی واعی واعی واعی کاش میمردم این روزارو نمیدیدم من

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
خیلی عاشقش بودم اخه واعی فکر کن شبا کنار ی دختر غریبه میخوابه که واسه اون اشنا ترینه واعی واعی واع ...

خداروشکر اکست بوده من فکرکردم شوهرته طرف واسه همین گفتم مستقل شو تا بتونی طلاق بگیری 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2706