2737
2734

دکتر واسش قرص استامینوفن نوشته ک باید اول نگه داره تو دهنش تا آب بشه بعد آب بخوره روش ولی پسرم نگه نمیداره همینجور قورت میده

تبش پایین نیومده

ممکنه بخاطر این باشه ک قرصو تو دهنش نگه نمیداره؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
۶سالشه ب شدت مغروره نمیزاره دست بش بزنم خودشومیکشه

دیگه مجبوری بهش تشر بری

اینجوری حالش بد میشه 

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2738

من شربت شیرین دکتر براش نوشت چون از اون تلخا نمی‌خورد میوردش بالا.ساسفن اسمشه پرتقالی هست شیرینه.شربت بروفن هم میاره پایین.قرص استامینوفن مثل زهره ،بیچاره حق داره نخوره.نشنبدم بگن تو دهن بزار آب بشه     بعد بخور

من شربت شیرین دکتر براش نوشت چون از اون تلخا نمی‌خورد میوردش بالا.ساسفن اسمشه پرتقالی هست شیرینه.شرب ...

اصلا بوی شربت بش میخوره حالت تهوع میگیره حتی شربتای سفکسیم اینا ک طعم بدی ندارن شربت پروفن ک خوبه مزش ولی بش حالا تهوع دست میده

پماد لوبرکانت بزن به شیاف بده خودش بزاره بدون پماد خیلی سخته ولی با پماد سربع میره داخل

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا