2733
2734
خب منم همسر رو گفتم وگرنه دوست پسر که احساساتش از مغزش و قلبش دستور نمیگیره 🤭😅

افرین

بعضیا تو رفتار ثایت میکنن

بعضیا  فک میکنن

کار کنن شکم زن بچه رو سیر کنن

یعنی دوست داشتن

2731
بله چون خیانت متاسفانه داره عادی میشه میدونم خیلی جبهه میگیرن اینم به خاطرمرداست مردای قدیم غیرت داش ...

غیرت داشتن؟

قعل و زنجیر کنن؟

مرد میره سرکار میاد میبینه یکی رو زنشه!

خیانت تقصیر خوده همون ادمه ن شریک زندگیش.

توعم مثل خیانت کارا توجیهش کردی

خدارحمتش کنه دلم یه جوری شد مادرش چی میکشه😞

مادرش همیشه یادمه جلو چشمم اومد تحویل بگیرن ببرنش

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
من احساس میکنم افراد میان الان میتوپن به اقایون تو محیط خانواده کمبود های دارن  چه از همسر پدر ...

ازون موقعی ک سایت زنونه بود شماها اومدین البته ن همه بعضیا مثه آدم رفتار نمیکنن درخواست میدن چرتو پرت میگن تنش شرو شد !!ربطی ب خونواده نداره 

دلتون ب این خوشه باشه اصن ماها بد شما خوب😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
بزن شبکه نسیم حالشو ببر😉😂

دختری که آروم بود ولی لبخند از رو لبش نمیرفت خیلی وقته نمیدونه خوشحالی چیه فقط اشک

هیچ شبکه ای حالمو خوب نمیکنه

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
قلب دارن ولی به جای هتل پنج ستاره ازش استفاده میشه، بس که رفت و آمد توش زیاده

قدیما کاروانسرا داشتیم 😂

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
افرین بعضیا تو رفتار ثایت میکنن بعضیا  فک میکنن کار کنن شکم زن بچه رو سیر کنن یعنی دوست داش ...

دقیقا مشکل خیلیامون همینه شوهرمون فکر میکنه کار کردن و خرید کردن یعنی اوج ابراز محبت به همسرشه . خب اون دهن گشاد که موقع دعوا فحشایی میدن که توی گوگل هم معنیش پیدا نمیشه رو باز کنن یه عزیزم بگن چی میشه خب 

برید کنار اعصابم خورده😤🤣

2706