2733
2739

سه سالشه هنوز سرفه می‌کنه دیشبم تبش رف رو ۴۰

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه چرک خشک کن تا ۵ روز به بچه میدن اگ خوب نشده ببر دکتربازم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740

وا چه بی مسئولیت.تبش رفته رو ۴۰ اومدی میپرسی برم دارو بگیرم یانه؟ جقدر دلم واسه بعضی بچهای طفل معصوم میسوزه. پاشو ببرش دکتر تا تشنج نکرده

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

آنتی بیوتیک رو خودسرانه ندید ب هیچکس.

مقاومت آنتی بیوتیکی ایجاد میشه و دیگه به اون قارچ یا باکتری اثر نمیکنه.

حتما ببرید دکتر تجویز کنه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

برا سرفه باید کیتوفن بدی .دوره ی درمان اموکسی کلاو برای عفونت گوش تو بچه ها دو هفته هست باز باید ادامه بدی اگر خوب نشد باید دوباره ببری دکتر که انتی بیوتیکش رو دوزش رو قویتر بکنه 

برا سرفه باید کیتوفن بدی .دوره ی درمان اموکسی کلاو برای عفونت گوش تو بچه ها دو هفته هست باز باید ادا ...

آره،دقیقا دکتر برای عفونت گوش دخترم دوتا شربت داد،گفت باید تا دوهفته سروقت بخوره،بچم خشک شد اون دوره

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎
وا چه بی مسئولیت.تبش رفته رو ۴۰ اومدی میپرسی برم دارو بگیرم یانه؟ جقدر دلم واسه بعضی بچهای طفل معصوم ...

چطور انقد راحت قضاوت میکنین؟ از خدا نمی‌ترسین؟ من از دیشب تا صبح بیمارستان بودم برای بچم سرم آزمایش آمپول .....

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2706