2733
2739

چقدر صحیح مثلا؟امکان داره تو انومالی مثلا حرفش عوض شه؟خودش گفت این احتمالیه نری لباس بخری یهو براش😑همسرمم میگه چجوری دیدع اصولا میگن ۳ماه و‌نیم اندام جنسی تشکیل میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مال دختر منو تو دوازده هفته گفت احتمال ولی. درست بود

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740

اون مونده رشد جنین اما برا من ۱۲ هفته گفت دختره چون همه جنین اول دخترن اگه رشدش خوب نباسه هفته ۱۴ اندامش تشکیل میشه و هفته۱۹ پسر بود مال من

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2706