2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آدما تنهاییاشونو میارن اینجا. 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، من روزی برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم آخرین باره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی.... ) /
2742

تاپیکهای درد دل که خوبه من از اونایی که میان اعصاب ملتو واسه پر بازدیدی به فنا میدن متنفرم

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740
چقدم حرف زدنا بدشده اخه چس ناله چیه واقعا بنظرت این مدل حرف زدن قشنگه

اینجا همه دارن بهم گیر میدن چرا😂

هر تاپیکی میرم همینه

اسی ب یکی گیر میده اونایی که وارد میشن ب اسی و ب همدیگه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

تاپیک ها هم ست میشه باهم‌.یهو چهارتا تعبیر خواب..چهارتا عروس عقدی ..چهارتا خیانت..چهارتا مادر شوهر

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»