2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

خیلی قشنگه ولی روشنه زود کثیف میشه یا کثیفیرو نشون میده اما طرح و رنگشو خیلی خوشم اومد

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏

خیلی شلوغه.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️