2733
2739

شانس معلم ها رو نگاه 

پارسال روز معلم هرچه کردم دخترم هدیه نداد 

هی میگفت چه جور خانم معلممون به فلانی جایزه میده به من نمیده منم نمیخرم 

معلم پارسالشو دوست نداشت معلمشون یکم فرق میگذاشت دختر منم تو خونه پلنگ تو مدرسه گربه نمیتونه حرف دلش و حقشه بگیره

دوستان کارت هدیه ای که بانک میده ۵ میلیونی هم هست ؟؟؟؟؟؟

نمیدونم

ولی سکه بهتر از کارت هدیه ست

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سکه بهتره و بعدا قیمتشم میره بالا

ولی 5 میلیوووون؟!! 

چفدر زیاد 

من معلمم

به نماینده گفتم هیچ پولی جمع نکنه، (هرسال میگم بهشون)، دوست ندارم کسی تو فشار باشه، چون اگه حتی یک نفر تو رودربایستی بمونه و به زور پول بده، برای من حرومه و شبهه داره، من که قبول نمیکنم اینجوری و پس میدم

هرکی هرچی دلش خواست یا حتی اصلا ندن، والا اینجوری راحت ترم تا. اینکه حروم بیاد تو زندگیم

بعضی نماینده ها میان خودشیرینی کنن همش به مادرای دیگه فشار میارن، من از بچگی چنین خاطرات بدی داشتم از معلم هام، و حتی خواهرزاده هام که به زور ابجیم داد و راضی نبود،

خواهی نشوی #همرنگ/                         رسوای #جماعت شو.... 😪
باریکلا به اولیا ما که بچه ها 34 نفرند  به زور 21 نفرشون نفری 100 دارند شد 2100  یه سکه ...

خب زور که نیس نمیخوان هدیه بدن دیگه یا ندارن یا از معلم راضی نیستن خواهر منم پارسال پولی نداد گف اصلن از معلم راضی نیستم چن تا مادرم ندادن

2738
دوستان کارت هدیه ای که بانک میده ۵ میلیونی هم هست ؟؟؟؟؟؟

نه سقفش ۲ هست

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
من حودم کارت هدیه بالای ۲ میلیون از بانک نگرفته ام

نفری چقدر دادن؟

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بین سکه و کارت هدیه قطعا سکه

کارت هدیه مثل همون کادو گل میمونه که از بین میره و سال ها بعد یادش نمی‌مونه چون دسترسی خرج کردنش راحته

اما سکه مثل یادگاری سالیان سال میمونه که فلان کلاس فلان مدرسه سکه روز معلم بهم هدیه دادن

2706