2733
2734
عنوان

مگه تو بارداری رژیم میگیرن؟

71 بازدید | 12 پست

یه بلاگره رو دیدم باردار بودچاق هم نبود فیت خوش اندام بود ولی هم باشگاه میرفت هم رژیم داشت مگه میشه؟ بچشم به دنیا اومد ۳ کیلو هفتصد بود وزنش نشون داد ۷ ۸ کیلو اضافه کرده بود تو بارداری کلا  که بعد زایمان همش رفت واقعا میشه تو بارداری رژیم بگیری

بله

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بله میشه بعضی بی رویه میخورن میگن بارداریم ب بچه غذا برسه در حالیکه همونقدر ک قبل بارداری میخورن بعدم بخورن چاق زشت نمیشن بچه مگه چقدر میخواد بگیره

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2740

معمولا به این صورته که نون و برنج و چیزای قندی نخورن 

که وزن الکی بالا نره 

اتفاقا اینا ورزش میکنن بچه هاشون تپل تره چون شنیدم خونرسانی به بچه بهتر انجام میشه

میشه برای سلامتی خانوادم دعا کنید 💐دعا کردی بگو برات آیت الکرسی بخونم 💐

بله عزیزم اگر زیر نظر کارشناس تغذیه باشی میتونی چون کالری فقط۳۰۰تا اضافه میشه

درباره ورزش هم نظر پزشک خودتون مهمه اگر برای بارداری شما مضر نباشه خیلی هم ورزش خوبه

اما اگر بارداری پرخطر باشه،جفت پایین،هماتوم و مواردی که دکتر ورزش و پیاده روی را منع کنه ضرره

خدا در سخت‌ترین لحظات زندگی در کنار من است و من در آغوش خدایی که میدانم هیچ وقت تنهام نمیزاره 💓دوستت دارم خدای مهربونم و برای تک تک نعمت های زندگیم تو را شکر عاشقتم💓💓