2737
2734

برای چاقی صورت ،، من گرفتم  ،صورتم یکم بهتر شد ولی احساس میکنم کلا بدنم هم یکم چاق شده ،، 🤕 چون انگار آب میاره زیر پوست 

شیر و بادوم درختی مصرف کن

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

همینطوره خیلی خوبه کلا صورتو پر میکنه بعد یه هفته شما چجوری میخورین با چی؟

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من بو و مزه اش نمیتونم تحمل کنم هم با آبمیوه هم با ماست خوردم ولی افتضاحه شما چیکار میکنین 🥲

دده جونی از من به شمو تجربه نصیحت اصن حرررررف الکی ولی نیگا بکن رابطه ای که توش ای پسرو بهت کم محلی می‌کنه یا بی توجهی می‌کنه یا زنگ نمیزنه یا پیام نمی‌ده ای رابطو دیگه تاریخ انقضاش سر اومده هی خودت کوچیک نکن برو سراغش بیگیر او اُزگل هم سیت چسی بیاد جواب نده ارزش خودت بدون خودت تمومش کن اصن نمیخاد بری بگی خدافظ همی که تو هم پیامش ندیا خود به خود تموم میشه 🤙🏻😏 یه مدت ناراحت باشی عذاب بکشی صدددد شرف داره تا یه عمر بعدن ای گوزو آقا سیت پوز بیگیره 🤣ها دده جونی از ای رابطه های سمی بیوووو بیرون ❤️😘 بیشتر ای کامنتایی که گذاشتم همش بز بز کو کو بودن😪😅
من بو و مزه اش نمیتونم تحمل کنم هم با آبمیوه هم با ماست خوردم ولی افتضاحه شما چیکار میکنین 🥲

آره ...😁بدمزه که هست ،،موندم بعضی چطوری میگن خیلی خوشمزست.ولی خب با یکم ماست سریع بخور ،،زیاد نبست زود تموم میشه 

2740
با ماست یا با شیر ،،با آب ولرم هم فکر کنم میشه خورد ،ولی بدنم چاق میکنه 

خوبه که پر میکنه عضله سازه منم همینجوری میخورم برا پوستم خیلی خوبهههه

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
خوبه که پر میکنه عضله سازه منم همینجوری میخورم برا پوستم خیلی خوبهههه

ویتامین هم داره غیر از اون ،،ولی من زود چاق میشم الان میدونم دوتا بسته رو بخورم کلی وزن میر بالا، قندشم فکر کنم بالا باشه